Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan nyerjem vissza az...

Hogyan nyerjem vissza az alakom szoptatás alatt? Ti mit tesztek?

Figyelt kérdés
Kb. 10 kg-val több vagyok,mint a rendes súlyom, császárral szültem, ezért egyelőre a drasztikus mozgások is kizárva, persze a szoptatás miatt is, és nagyon diétázni sem szeretnék a baba miatt. Nem eszem nagyon sokat egyébként,nem hízok, de valahogy mégis fogyni kéne picit, mert már nem férek a ruháimba sem,szinte nem tudok kimenni az utcára. Esetleg ezt az első fél évet fogadjam így el, vagy lehet azért fogyni?
2011. ápr. 27. 07:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne a fogyáson gondolkodj,inkább h tudj szoptatni,az a 10kg nem olyan sok.majd ha nem szoptatsz,hamar lemegy.nehogy a tej rovására menjen a diéta.
2011. ápr. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az első fél évben maximum annyit tennék, hogy kerülném a fehér cukrot. Sütike, csokika, rágcsa, üdítők. Azzal biztos nem ártasz a gyereknek se meg a tejnek se.
2011. ápr. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A szoptatás önmagában fogyaszt, mivel sokkal több folyadékot kell inni ami jót tesz, ill. egyél sok főzeléket, levest. Aztán majd vinni a gyereket, a babakocsit stb. hamar lemennek a plusz kilók. Nekem pár hónap alatt sikerült lefogynom, most már vékonyabb vagyok mint terhesség elött.
2011. ápr. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én is császárral szültem és hasonlóak az érzéseim. A kórház után hogy hazajöttem annyi kg voltam, mint mikor teherbe estem, csak éppen a nadrágok nem jöttek fel, mert csípőben szélesebb lettem ugye. Ott rontottam el, hogy sokat rágcsáltam, így most 5 kg plusz jött fel, sajnos szintén csípőtájékra. A kisfiam jelenleg 5 hónapos, és most jutottam el oda, hogy merek már csinálni kisebb gyakorlatokat, eddig csak a séta, séta. SZerintem érdemes rávárni, nehogy valamivel megerőltesd magad. Nem sok ez a fél év, gyorsan eltelik, nem beszélve arról, hogy nyugalomban kell regenerálódni, gondolj csak bele még egy kistestvér is szóba jöhet, nem?

A legfontosabb, hogy tejed legyen! Igyál sokat!

2011. ápr. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Császáros szülésem utána 1 kilóval kevesebb voltam, mint mikor teherbe estem. 5 hónapos a babám, és 25 kg plussz van rajtam... A hajam kitépném (ha lenne, mert már az is kihullik valami miatt csomókban) de elfogadtam, hogy ez van, a gyerekem jövőjét alapozom meg a szoptatásával. Ha már nem szopik, biztos, hogy lefogyok azonnal. Lelkileg nehéz kibírni, főleg tükörbe nézni, de meg kell érteni, hogy ez csak egy átmeneti állapot.
2011. ápr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az egyik elozo valaszolo meg is fogalmazta a tokeletes valszt. ha kerulod a ragcsalnivalokat es a cukrot akkor nagyon hamar visszanyered a regi alakodat. probalj meg szakitani idot a napi 5 etkezesre es koztuk ne ragcsal semmit. ha van idod mozoghatsz nyugodtan mert nem fog elmennia tejed ha nem viszed tulzasba. en is csaszarral szultem es 6 honap utan ugyan ugy neztem ki mint szules elott es szoptattam 2 evig
2011. ápr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 6 hete szültem és a jövő héttől napi 15 perc hullahopp karikázást megengedek magamnak. Nagyon hatékony a kényes részeken!

2011. ápr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat mindenkinek, a cukrot, nasit megpróbálom csökkenteni, de persze tegnap is jöttek hozzánk, én meg a kínálnivalót kóstolgattam (pogi, süti). De majd csak sikerül valami, hogy a tej rovására ne menjen, nasikat kiiktatom és sokat fogok inni. Amúgy legalább nem vagyok egyedül ezzel, már ez is segít, hogy ne csökkenjen tovább az önbizalmam. :)

A hullahopp karika dolog tetszik, csak nem tudom császárosnak is lehet -e.

Mindenkinek boldog babázást!

2011. ápr. 28. 07:28
 9/9 anonim ***** válasza:
6 hettel a csaszar utan barmit lehet meg hasprest is
2011. ápr. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!