Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ajaj, csak arra tudok gondolni...

Ajaj, csak arra tudok gondolni, hogy egyek és utána hányjam ki, mit tegyek, nem akarom ezt, kiakarom verni a fejemből, de egyszerűen nem megy 6óta fenn vagyok és ezen jár az agyam, hogy kajáljak és utána könnyítsek magamon és jól is lakok?

Figyelt kérdés
nem akarom ezt, kiakarom ezt már hagyni az életemből, elegem van mindenből, egyszerűen már teljesen kivagyok...:(:S
2013. ápr. 22. 07:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden rosszindulat nélkül, a legeslegjobb tanács ebben az esetben, hogy keress fel egy orvost.

Ez pszichés eredetű, és tönkreteszed magadat.


Elkezdhetnénk magyarázni, hogy jól tudsz lakni zabálás+hányás nélkül is, de jelen esetben kétlem, hogy ezt elhinnéd nekünk.


Szóval először keress fel egy orvost, gyógyítson meg, és utána belekezdhetsz egy EGÉSZSÉGES fogyókúrába.

2013. ápr. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán túl üres az életed, ha az egyetlen örömforrásod a zabálás.
2013. ápr. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

szió!


Nekem is hasonló problémáim vannak, bulimiás, túlevős, koplalós, depresziós időszakok váltakoznak. Ha van kedved írj nekem privit. 16

2013. ápr. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
*16L
2013. ápr. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!