Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy sikerülhetne?

Hogy sikerülhetne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy kis lány vagyok nagy problémával!

A súlyom már régóta zavar. Lehet, nem tűnik soknak, ha leírom a paramétereimet, de nagyon rosszul van eloszlatva, szóval nem vagyok anorexiás, csak nem tetszik az alakom.

Alényeg:

160 cm vagyok, 54 kg körül mozgok. Szeretnék nyárra magabiztosan feszíteni a fürdőruhámban, elérni a 45-47 kilót. Voltam már annyi, és nekem is, és minden ismerősömnek tetszett! Szóval nem csonti akarok lenni, csak vékony. Hogyan fogyhatnék le nyárig? Tippek, tanácsok, tapasztalatok érdekelnének!

Köszi előre is! Olyan módszert várok, ami biztosan segít!

Köszi! :)



2013. ápr. 29. 21:46
 1/3 anonim válasza:
Kezdj azzal hogy nem eszel édességeket.Ha megy akkor megszokottan 3X egyél 1nap ne túl sokat.Ès ne felejsd el a gyümölcsöket! Ès este 6 után ne egyél.
2013. ápr. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Emberek válasza:
rendszeres étkezés (napi 3x kis adagokat), rendszeres testmozgás sport, késő este és lefekvés előtt nincs kaja. én ennyit tudok hirtelen
2013. ápr. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2013. ápr. 30. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!