Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Betegség miatt nagyon rovid...

Betegség miatt nagyon rovid ido alatt sokat fogytam, s elvesztettem a, , fenekemet´´. Hogy tudok ezen segíteni (tobbi lent)?

Figyelt kérdés

Betegség miatt nagyon rovid ido alatt sokat fogytam (+ máj és lépbajok maradtak, ezért spéci diétát kell kovetnem még egy évig, amitol még pár kiló biztos le fog menni)...a fogyással nincs is baj, sot, orulok is neki, de az amúgy gombolyu fenekem is odalett, lelaposodott.. még egy hónapig kerulnom kell mindenféle sportot, mert fenn állhat a léprepedés kockázata...

milyen mozgásfajtát tudtok ajánlani a fenék kerekítésére?



2013. máj. 28. 10:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Taichi. A taichi alapvetően a lábat (comb, fenék, vádli) erősíti, azok mozgásán alapszik.


+ farizmot lehet láberősítésekkel is dolgoztatni, csajos gyakorlatoknak tartják ezeket, de egyébként mindenkinek jók.


Jobbulást!

2013. máj. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!