Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyjak? Hány kilónak tippelte...

Fogyjak? Hány kilónak tippeltek? (kép)

Figyelt kérdés
170 cm vagyok, elég sokat sportolok, de nem vagyok eléggé megelégedve, és itt a nyár:(fiúk, mit gondoltok?
2013. jún. 18. 22:32
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
62:)
2013. jún. 19. 00:00
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nagyon jó alakod van, formás, feszes, edzett. Én olyan 58 körülinek tippeltelek.

Bár számomra nem tökéletes az alakod, mert én szélesebb csípőre vágyom (lány vagyok), de legyél elégedett, nézd meg, még TáplálkozásHarcművész Úr is begéjedt rád! :D

2013. jún. 19. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó alakod van, ha nem vagy megelégedve az azért lehet, mert kéne egy kis súlyzós edzés is (szálkásító diétával.)
2013. jún. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Már gyűjtöm a tevéket a szüleinek fizetség gyanánt. Az állatkert tud adni 3-at. De lesz még külföldről is, 2 púpút preferáljátok-é jobban vagy a dromedárt?
2013. jún. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nagyon jó alakod van! Ilyen lapos hassal csakis csinos lehet egy lány -függetlenül attól, hogy hány kg vagy. 60 kg-nak tippeltelek a kép alapján.
2013. jún. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de én ilyen tested elfogadnék:)

Szerintem baromi jól nézel ki, van melled, feneked, lapos hasad, na szóval légy magadra büszke!

2013. jún. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

62??? Ebből látszik, hogy mennyire nem lehet megtippelni a súlyt... Én is 170 vagyok, ilyen alkatom van, mint neked, kb. így is nézek ki. Én még kicsit nagyobbnak is látom magam nálad, és 54kg vagyok...


Tuti nem néznélek 62nek. :) Egyébként csinos vagy. Én sem vagyok megelégedve, úgyhogy sportolok, hátha jobb lesz majd egyszer a fenekem meg a combom. :)

2013. jún. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!