Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tarthatom meg a mostani...

Hogy tarthatom meg a mostani súlyom drasztikus fogyokúra nélkül?

Figyelt kérdés
17/L vagyok, 176 cm és 60 kiló voltam,de egy komoly betegség miatt rengeteget fogytam 3 hét alatt(pedig ugyanúgy rengeteget ettem),most vagyok kb 55 kiló. A betegségem előtt is sokat ettem,mcdonald\'s heti többször,este 8kor is képes voltam sülthúst enni kennyérrel napi rendszerességgel,tehát még ehhez képest vékony voltam akkoris. De most változtatni akarok ezen,meg akarom tartani az 55 kg-os súlyom,amúgy sportolok is (de a betegség miatt ezt is csak 3 hét után kezdhetem újra). Hogy tudnám ezt megtenni nem túl drasztikus módszerekkel?
2009. okt. 18. 12:27
 1/1 anonim válasza:
Kipróbálhatsz bizonyos diétákat, pl. Atkins-diéta, szénhidrát-mentes életmód. nekem ami bevált az annyiból áll, hogy a kenyeret, kenyérféléket kerülöm, meg az édességet is, és délig csak gyümölcsöt eszem, vagy zöldséget. igyekezz lefekvés előtt 3-4 órával már nem enni, és ne egyél estére nehéz ételeket. azért néha muszáj bűnözni:)) a lényeg az, hogy ne érezd úgy, hogy megvonsz magadtól valamit, mert ha nagyon hiányérzeted lesz édesség/egyéb után, akkor előbb-utóbb (és inkább előbb) nekitámadsz majd a hatalmas csokiknak és a szalonnának...ha nagyon megkívánsz vmit inkább egy falatot egyél, minthogy utána ajtóstul ronts be a házba. sok sikert:)
2009. okt. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!