Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék 5kg-ot lefogyni!...

Szeretnék 5kg-ot lefogyni! Hogy lehetne? Nem szeretnék drasztikusan, mert babát szeretnék és úgy tudom lyenkor nem jó a fogyókúra. Nehezebb teherbe esni.90 naposat csináltam, de egész nap gyümit enni? Ilyenkor ez drasztikus. Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is ennyit szeretnék s szintén babát szeretnék...én már csinálom is...napi 1000-1200kcal bevitel, nagyon nagyon kevés v semmi édesség s kenyér se
2009. jan. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én alapból nem eszek kenyeret. Nagyon ritkán barna kenyér(heti 2 szelet). Mennyit takar a 1200 kalória? mindig számolgatod? Amúgy mióta próbálkoztok? Én október elején hagytam abba a bogyót, de sajna eddig semmi. Pedig már jó lenne!!!
2009. jan. 28. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!