Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék lefogyni 1 hónapom...

Szeretnék lefogyni 1 hónapom van rá mert megyünk nyaralni. Hogyan tudnám megcsinálni ezt a fogyit?

Figyelt kérdés
6 évig szedtem fogamzásgátlót és 60 kg-ról 80ra gyarapodtam sajna :- ( ( tavaly évelején hagytam abba a gyógyit aztán próbáltam fogyózni de nem ment sehogy. Sajna sportra nem nagyon jut időm. Szeretnék vagy 10 kg -tó megszabadulni nagyhirtelen.
2008. jún. 25. 21:10
 1/5 anonim válasza:
68%
Nagyhirtelen 10 kg-tól megszabadulni nem túl egészséges, de a nagy meleg most kapóra jöhet neked. Jó lenne persze tornáznod, de próbáld ki, hogy étkezéskehez, pl ebéd mellé, vacsora mellé jó sok folyadékot iszol. Általában a folyadékbevitelt étkezések közé javasolják, de a fogyni vágyóknak ez hatásos módszer, kevesebb kaja fér a gyomrodba, meg gyorsabban is átmegy. Én vékony vagyok, de sajnos nem tudom megállni hogy ne igyak kaja közben, ebben a rohadt nagy melegben, úgyhogy nem is hízok sehova, sőt. De sokszor csak kaja közben jut eszembe hogy inni is kéne:)
2008. jún. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Bécsi diétát próbáld ki. 2hét -7 kilo ezen kívül Norbi tornát tudok javasolni, az is hatásos
2008. jún. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Miről beszéltek itt? 1 hónap alatt fogyjon 10 kilót?

Ha 6 év alatt híztál meg, akkor szerinted sikerülni fog ?

Hozzáteszem, lefogyni nehezebb, mint meghízni. Mert a hízáshoz nagyon értetek, meg a hülye tanácsokat osztogatni (a válaszolóknak szól természetesen)

Pedig nem kell hozzá sok ész: 10 kiló zsír elégetése 90ezer kalóriát igényel. Tehát ekkora kalória-deficitet kellene elérned, amellett, hogy legalább 1500 kalóriát be is kell vinned naponta, hogy az izmaidat, agyi és életfunkcióidat, emésztésedet fenntartsd.

Tehát megközelítőleg 4500 Kalóriát kell leadnod egy nap, ami természetesen lehetetlen.

Ha lehetséges is lenne, bizonyos gyógyszerek segítségével, akkor is életveszélyes lenne. Nem véletlenül nem alkalmazzák ezeket.

Normál diétával heti 1 kiló az elérhető fogyás, ami tényleg zsírból van. A súlyvesztés több is lehet, de az nem zsír és kerülendő, mert a későbbi fogyást lehetetlenné teszi.

Na és most lehet lepontozni, mert rossz hírt mondtam, de sajnos ez van.

2008. jún. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem mondtál hülyeséget, tényleg ha gyorsanakarsz sokat fogyni, az izomvesztéssel jár, ami pláne hölgyeknél akik általában véve szerényebb izomtömeggel rendelkeznek mint a férfiak, nem a legjobb dolog, lehet 1 hónap alatt 10 kilótleadni, de életveszély. szerintem este 8 körül zuhany előtt tudsz szakítani fél órát egy kis erobikhoz. ha akarsz.

több vízivás hát, vagy csak étkezésnél? szerintem inkább a sót dugd el valahova, hogy ne kössön meg anyni vizet, azzal is leht sztem 1 kilót nyerni.

2008. jún. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én személyi edző voltam a legutóbbi sérülésemig, plusz étkezési tanácsadó. ha gondolod, adok egy msn címet,és nagyon szívesen rádszánok egy órát,és csinálunk neked egy tervet. a nem eszek-módszer nem hatásos, mert az első nap belefulladsz a gyönyörű kék vízbe:)
2008. júl. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!