Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sürgős! Hogyan tudnám megcsiná...

Sürgős! Hogyan tudnám megcsinálni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy aug. elején lemegyünk páran Balcsira és addigra szeretnék jól kinézni meg most lett egy barátnőm akinek szintén szeretnék tetszeni. 100 kg és 190 cm vagyok. Valaki valamilyen étrendet és h mit mozogjak mellé tudna írni? Előre is köszi. 12-15 kg-ot szeretnék leadni (itthon csak futópadozni tudok esetleg erősíteni súlyzókkal )
2011. jún. 18. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Bodybuilderen olvasgass edzésterveket:)
2011. jún. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Továbbra is fussál, ha bírod akkor minden nap legalább fél órát, és egy hónap után mondjuk már menni fog az 1 óra is.Ezen kívül csinálj egy kis hasizmot is szerintem.Az étrendedből tüntesd el a kenyeret, cukrot.Mindig annyit egyél, hogy pont ne érezd, hogy éhes vagy.Szóval ne vidd túlzásba.Ha tényleg nagyon le akarsz fogyni (márpedig a kérdésedből ez látszik) hagyd el a vacsorát.Ha nagyon szereted az édességeket akkor 2 héten egyszer megehetsz mondjuk egy csokit, vagy fagyit de csakis délelőtt.Este 6 után semmit ne egyél (ha még úgy döntenél, hogy neked feltétlen kell a vacsora).
2011. jún. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
estére vacsinak vettem fehérjeturmixot meg ma vettem Brutal Blade zsírégetőt. keményen eddzek mellette
2011. jún. 18. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!