Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnám megcsinálni?

Hogy tudnám megcsinálni?

Figyelt kérdés
170 cm vagyok 60 kg nagyon nagy a hasam és szeretnék lefogyni de a testtömeg indexem nem ezt mutatja . Hogy tudnék gyorsan lefogyni pár hét alatt?
2011. máj. 20. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szia igen, a testsúlyod az egészséges tartományba esik, de ezek az indexek az orvosilag egészségeset mutatják. esztétikailag lehet h van rajtad 4-5 kg, rajtam is van, bár a bmi-m azt mondja normál vagyok.

egyszerűen egyél egészséges ételeket, kerüld a mű dolgokat, cukrot, édesítőszert, fehér lisztet. egyél teljes kiőrlésű kenyeret/zsemlét, sovány sajtokat egyél, ne egyél tésztát, zsíros, olajos dolgokat. ehetsz annyi gyümölcsöt és zöldséget amennyit csak akarsz, magvakat (cukor nélkülit persze) is! de a legfontosabb a mozgás! biciklizz, ússz, fuss, tornázz, súlyzózz, táncolj, vagy kézilabdázz, focizz, járj el aerobicra, stb!

amikor már az egészséges tartományban vagyunk nehezebb leadni a kilókat, mint amikor valakin 30 kg van. szóval ha a kajálást betartod, és sokat sportolsz, meglesz az eredménye, én is így csinálom, rajtam is csakpár centi van. ja! és ne a kilókat nézd! az, hogy híztál/fogytál 1-2 kg-t, az függ hjogy evés után, vagy evés előtt méred magad, hogy milyen napszakban, wc használat előtt után..tehát nem ez határozza meg! sőt, ha sportolsz is majd, akkor izmot fogsz magadra szedni, és az nehezebb, mint a zsír! ajánlom hogy a csípőd/derekad/hasad kerületét nézzed, centikben, az többet használ!

és ne méregesd magad minden nap, minden hétfő reggel, evés és fürdés előtt, wc használat után mérd magad, és ahhoz viszonyíts ha már kilókat akarsz számolni, de a centikkel többre mész!!

ja, és csak az hizlal amiről azt gondolod! persze vannak alapvető dolgok, mint pl a cukor, fehérliszt és a tészta hizlal, és a zöldség meg nem, de ha mondjuk bűnözöl egy kicsit és azt gondolod, hogy jaj most minden egyes gramm cukrot elraktároztál és hízni fogsz, és ha ezt elhiszed, így is lesz, de ha azt gondolod, hogy jaj ennyi nem árt, és hetente pár kocka csoki nem a világ, akkor nem is fog megártani!!

a bűnözést pedig hetente egyszer-kétszer!

2011. máj. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ. egyébként focizok heti 3x van edzésem és felüléseket szoktam csinálni. vagyis ma kezdtem el.még az lenne a kérdésem hogy a rágózni azt lehet ügye?
2011. máj. 20. 19:57
 3/4 anonim ***** válasza:
nem egészséges. van benne egy csomó aszpartám, meg rengetek mű dolog, és az is hizlal ám!!
2011. máj. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen szabvad rágó gumiznod, de ne túl soksor mert gyengiti a csontot
2011. máj. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!