Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így megtarthatom az "álomsúlyt"?

Így megtarthatom az "álomsúlyt"?

Figyelt kérdés

Júliusban kezdtem el fogyózni, 65ről fogytam le 45kg-ra... 14éves 164cm magas lány vagyok... Az utóbbi időkben már énis belátom, drasztikusan diétáztam: napi 2 zsemle, 1 tasakosleves, néha 1 alma/répa... Elértem,amit szerettem volna, mostmár nagyon sok mindenkitől hallom, hogy túl vékony vagyok, ne essek át a ló túloldalára, stb... Tegnap óta egyre többet eszem, most 1400kcal körül naponta... (a fogyókúrám idején 1000 volt a max)

Félek attól, hogy ahogy átállok erre a normál étrendre, elkezdem visszaszedni a kilókat... Nem fogok csokit, édességet, kenyeret, kólát enni/inni, odafigyelek arra, hogy mit eszem és a tornát továbbra sem hanyagolom: napi 1óra hetente 5-6x...

Így megtarthatom hosszútávon ezt a súlyt?

Ma pl. ettem reggelire 1 zsemlét, ebédre csirkemellet párolt répával, vacsira egy kis levest+egy almát, napközben pedig fitness puffasztott kukoricát nassoltam, de ez össz. volt 200kcal:D És nemsoká megyek tornázni!:D


köszönöm előre is a tanácsokat, válaszokat!


2009. okt. 27. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:

sziaa.

neharagudj de nem tudok a kérdésedre válaszolni, csak annyit szeretnék kérdezni, hogy mennyi idő alatt fogytál le ennyire?

2009. okt. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Biztos hogy így megtarthatod, irigyellek a kitartásodért :)

Nyáron nekem is sikerült lefogynom a 157cmhez 40 kgra, bár ilyenkor már teljesen belebolondultam az egészbe, és nem mertem 300kcalnál többet enni naponta :/

A szüleim térítettek észhez és énis elkezdtem enni viszonylag normálisan. Főtt ételt ebédeltem, sőt volt hogy megettem egy fél doboz jégkrémet is. Persze mellette folytattam a tornázást és egy hét múlva, amikor félve ráálltam a mérlegre, már két kilóval kevesebb voltam :D

Tehát ne aggódj, talán egy kicsivel többet is ehetnél, mások ilyen étrenddel diétáznak :D és ne félj az édességektől se, néha lehet azt is enni, csak mértékkel :)


14/L

2009. okt. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, most csinálhatod az egészséges táplálkozást, ami naponta kb. 1200-1400 kalória legyen.

Ehetsz teljeskiőrlésű pékterméket, műzlit (cukor nélkülit), tejet, sajtot, kefírt, joghurtot, gyümölcsöket, zöldségeket, tojást (főleg, főtt, lágy), csirke, pulyka, hal.

45 kiló kicsit kevés, így lehet, hogy ezzel az étkezéssel felhízol egy-két kilót (az ideális 50 kiló lenne), de ezzel az étrenddel tartani fogod!!!!

18 óra után ne egyél már.

Sportolj hetente két-három alkalommal

(édességek, finomlisztes, zsíros termékeket minimálisra csökkentsd).

Ha nagyon csokizhatnékod van, igyál meg 3 dl kakaót (tejből és kakaóporból és édesítővel).

2009. okt. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel a fogyókúra alatt elég keveset ettél,biztos vissza szedsz pár kilót,de ez nem baj.Nekem kellene annyinak lennem,mint amennyi most vagy,de én 16cm-rel kissebb vagyok.Táplálkozz egészségesen,továbbra is mozogj,és minden ok.lesz.Gratulálok.
2009. okt. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

öö bocsi én is fogyózom tudnál valami tanácsot adni hogy mikor mit ettél stb:) megköszönném

14|l

2009. okt. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

durván 4 hónap alatt fogytam le, és fokozatosan álltam át más életmódra... Eleinte csak 20-30percet tornáztam, aztán egyre többet bírtam, most 1órát szoktam. (rubint réka:D)

Csoki, kenyér, kóla, cukor ilyesmik teljesen kizárva, ha megkívánom, akkor alma, répa stb...

17után én már nem eszem. Reggeli általában vizes/magvas zsemle pici vajjal, ebéd hetente 2-3x halfilé, máskor tasakosleves, csirkemell párolva vagy hasonlók... Vacsi zsemle/leves... Ez nem vmi változatos,és nemis hiszem h egészséges... mostmár próbálok más normális kajákat is enni:)

Egyenlőre tartom a súlyom, remélem nem fogok túl sokat visszaszedni:)

2009. okt. 29. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!