Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mikkora érem el az álomsúlyt?

Mikkora érem el az álomsúlyt?

Figyelt kérdés

165 cm és 65 kg vagyok, 55kg-57kg-ra szeretnék lefogyni, kb meddig fog tartani?

Egy nap rendesen eszek (remélem) 1200-1300 kcal, és mindennap sportolok egy kicsit (pl.: 40 perc torna)

Az hogy mennyi ideig fog tartani ugy értem hogy kb. mennyi hónap vagy hét vagy ilyesmi.

A helyesírásomra nem kérek kritikát


2011. máj. 4. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Én február elseje óta diétázok. 170 cm vagyok, 80 kg-ról fogytam 71 kg-ra, kb 3 hónap alatt. A te fogyásod talán kicsit lassabb lehet, mivel nincs annyi felesleged.
2011. máj. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez teljesen egyén függő. függ hogy miket eszel, a kalória csak egy irányadó dolog. 10 kiló leadásához számolj minimum 3 hónapot
2011. máj. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet így megjósolni, minden szervezet más és más, az 1200-1300 kcal határeset, ennél kevesebb semmiképp se legyen, és nem baj ha több..


Az sem mindegy, mit eszel, úgyhogy ha írnál egy mintaétrendet, akkor több tanácsot, tippet tudnánk adni.

2011. máj. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Reggeli: tk kenyér pulykamell sonkával

Tízórai: puff. rízs

Ebéd: Rakott hús (sajt, sonka, sajt) krumlipürével

Uzsonna: gyümölcs

Vacsora: puff. rízs


Ez a mai volt

2011. máj. 4. 17:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Tenyleg egyenfuggo...De sok sikert szerintem a jo uton haladsz.A leheto legfontosabb hogy sok zoldseget es gyumolcsot fogyassz es igyal rengeteg mentes vizet.Az ne zavarjon ha egy par napig fel van puffadva a hasad ez a velejaroja de 2 3 het mulva lathato az eredmeny!! Ha teheted sportolj meg 10 perccel tovabb mint eddig.Meg fog latszani hidd el!! Szep estet!
2011. máj. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha nem okoz gondot az angol, akkor regisztrálj ezen az oldalon, töltögesd szépen, elég ha csak az aktuális méreckedést, de be lehet írogatni, hogy mit ettél, mit mozogtál.

Ezeknek függvényében megjósolja, hogy napra pontosan mikorra adod le a fölösleget!

Nekem pontos volt!

[link]

2011. máj. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!