Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anyukám szándékosan csábítgat...

Anyukám szándékosan csábítgat finomságokkal, hogyan álljak ellen?

Figyelt kérdés

Megveszi nekem a zöldségeket, gyümölcsöket, sovány húst, de közben egy rakar finomságot is vesz, elvileg magának, de közben folyton mondogatja, hogy nyugodtan ehetek, már lóg rajtam a ruha (4 napja fogyókúrázom...), ennyi még belefér.

Én normálisan akarom csinálni, semmi baj nem lenne, ha anyukám nem enné dirket előttem a kedvenc kajáimat, és nem adna ki ilyen hangokat: "Mmmm, de finom!"

20 kg felesleg van rajtam egyébként. Anya is kövér, de nem tud ellenállni a hízlaló kajáknak.


2013. aug. 17. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a 20 kg, mit jelent? Írnál méreteket? Én pl.:174/62
2013. aug. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Bírd ki! Tudom milyen érzés mert az én anyukám is ilyen de megpróbálok ellenállni! Én például ha valami finomságot akarok enni akkor elképzelem hogy aki miatt lefogynék mit szólna hozzá hogy nassolok ;)
2013. aug. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azért csinálja, mert tudja, milyen érzés, mikor megvonod magadtól a finomságokat, és biztosít arról, hogy ha akarsz enni, nem sajnálja tőled. Hidd el, az ugyanennyire nem jó, amikor elzár előled mindent, és veszekszik, mikor megkívánsz 1-1 finomabb falatot, erről tudnék mesélni. :)
2013. aug. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
utolsó : arról én is ... kérdezö : ne figyelj oda ...mondd hogy ez rosszul esik neked ...hogy ez nem segít ...
2014. ápr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!