Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezek jók vacsorára pár kiló...

Ezek jók vacsorára pár kiló leadásához? Miket szoktatok ti enni?

Figyelt kérdés

Reggelire eszek szénhidrátot, valami rozsos-teljes kiőrlésűt mindenfélékkel, főleg zöldségek és hús. Az ebédet is megoldom és kibírom úgy a napot, hogy nem küszködök kínzó éhséggel, max úgy érzem kéne enni, de nem kívánom.

Viszont este kell a vacsora, valami laktató, tartalmas. Az alábbi dolgokat szoktam enni, nem tudom elmennek-e.

Natúr joghurt túróval, 1 kanál diétás lekvár vagy 1-2 szem kompótgyümölcs.

Salátát szoktam hússal és fetával, ez erős ízű sajt és laktató érzete van(a mozarellától kopog a szemem).

Szoktam kőrözöttet zöldséggel.

Néha pirítok zöldséget pici olajon Worchester szósszal, fűszerrel, kevés bacon.

Rántotta olaj nélkül.

1 deci tejből és ugyanennyi vízből édesítővel csinálok rumos-vaníliás kakaót, ez is erős ízű, laktató.

Néha ebédről maradt szószos csirkét eszek zöldséggel.

Miket szoktatok vacsorázni? Laktató legyen, de nem hízlaló.

Több változatosság kéne, mert a családom több tagjára is ráférne a fogyás, egészségügyi szempontból és mozgás mellett próbálom reformálni az étkezést, de míg én megeszem egy héten többször ugyanazt ők már nem olyan szívesen, de lassan fogynak a tippek.

Köszönöm az ötleteket!


2013. aug. 21. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:

"Natúr joghurt túróval, 1 kanál diétás lekvár vagy 1-2 szem kompótgyümölcs."


Ez úgy tűnik mint egy étkezés, a Homo Sapiens egy kajája? Pár szem kompót gyümölcs meg lekvár meg joghurt meg túró?


Igazából kiküldenélek egy erdőbe egy hétre egy késsel. Nézzük meg mennyi joghurtot és kompót gyümölcsöt találsz, sokat tanulnál. Próbálj ebből a kis leckéből kiindulni.. és ha ügyes vagy, akkor kullancsok nélkül is tanulhatsz.


Hogy ennél már tehén tejet, amikor nincs háziállatod? Nem, nem étel, nem jó.


A bacon, pirított zöldség jó, ennyit levadászhatsz az erdőben is.


A tejes desszertet, kakaót nem fogyás alatt akarod inni. Nem laktató a kakaó, fellöki a tej az inzulinszintedet (ekkor jóllaksz, persze) de zsírosodsz is ahogyan azt kell. Pont fogyni akarsz.


Egyél tojást, halat, szalonnát, olyan zöldséget amit szeretsz. :)

2013. aug. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tápi megint csak hülyeségeket ír, senki nem késsel vadássza azt, amit enni akar. A párolt zöldséget meg végképp nem lehetne...
2013. aug. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

pici oliva olajon tükörtojás párolt spenóttal

öntött karfiol-én ezt úgy szoktam, hogy előre megfőzöm a karfiolt majd natur joghurtot teszek rá, kockázok fel sonkát ezt rá teszem és reszelt-zsírszegény sajt-sztem ez laktató

darálthússal-sovány-töltött cukkini, hagyma, paradicsom sütőben megsütve

körözöttel töltött paprika

húspogácsa paradicsommal-a húspogácsát sütőben sütöm ki

sült csirkemell vagy comb bőr nélkül zöldségekkel

főtt tojás zöldségtállal

tonhalsaláta zöldségekkel

tojásos-sonkás lecsó

cottage cheese

sült hal citromos joghurtos öntettel

zöldséglevesek

lecsós máj

tárkonyos pulykaragu leves

lecsós szelet

2013. aug. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért nem késsel vadászol? Tán értel lőfegyverekhez, Kedves 2. Válaszoló?


De irigyellek, megtanítasz engem is? :) Aztán, elmehetünk vadászni ketten! Én azért viszek kést, egyrészt mert ehhez értek, másrészt mert nagyon szeretem és.. 3, ezzel lehet növényeket is vágni, nyúzni. Lesz neked jó szarvasbundád, vagy vaddisznó mamuszod, ha szeretnéd!

2013. aug. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!