Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék fogyni (bővebben...

Hogyan tudnék fogyni (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Szóval az van, h tényleg kéne fogynom. Még nem olyan vészes szerintem a dolog, de most már tennem kell valamit. De az a nagy baj, hogy utálok sportolni, de tényleg nem találtam még egy olyan sportot amit szeretnék...:( tudom szomorú de ez van. De valamire mégis el kell szánnom magam. Mit tudnátok ajánlani? Gondolom a futás, vagy van valami benti ilyen dolog ( télre inkább). Kaja téren, annyira ilyen drasztikus diétákba nem szeretnék belefogni. Komoly válaszokat kérnek, nem lehurrogást.
2013. aug. 22. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Komoly válasz:

-Szálkásitó étrend

-Aerob edzés heti 4x 50 perc.


heti 1 kg fog lemenni.

2013. aug. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miből áll egy ilyen szálkásító étrend? és mivel a nyárnak mindjárt vége létezik valami benti aerob edzés ?
2013. aug. 23. 00:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Szobabicikli,futópad,ellipszi tréner.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. aug. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nofene válasza:

fogyás = bevitt kalória < elégetett kalória.

hízás = bevitt kalória > elégetett kalória.


Nem kell brutális diéta, olyan étrend kell amit be tudsz építeni az életedbe és tartani akármeddig. A bevitt kalóriákat ugy kell csökkenteni, hogy közben nem vonod meg magadtól a hasznos tápanyagokat. Erre első körben a szénhidrát és cukorbevitel csökkenése a első, mert ezek tápértéke minimális, csak átmenetileg jóllakat és csókolom.

Mellette mozogni, ahogy o23r leírta, lehetőleg Aerob, legtipikusabban, úszás, futás, lépcsőzés, biciklizés.

De az eredményért dolgozni kell, nem csak dolgozgatni, azzal csak csalódás sikertelenség és feladás jön.

Hajrá :)

2013. aug. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!