Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Norbi update termékekről...

Norbi update termékekről vélemény? Kenyér, müzliszelet, nassolnivalók? Fogytatok ezektől?

Figyelt kérdés
2009. okt. 31. 21:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Én nem fogyózom, de sokszor eszem norbis péksütiket. Ha ezt eszem vacsira ( tejet iszom hozzá), felgyorsul az anyagcserém.
2009. okt. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Van ami nagyon finom,és nincs,vagy kevés bennük a felszívódó szénhidrát.De:tele vannak egészségtelen adalékokkal,aszpartámmal,és ezzel nem egészségesen élsz,hanem ugyanúgy eszel tovább,tehát ha abbahagyod,akkor 2 tonnás leszel.Én a normál,adalékoktól mentes ,de mérsékelt mennyiségű kajákra szavazok.
2009. okt. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
67%
egyetértek, a norbi féle sz*rság csak akkor ér valamit, ha rengeteget mozogsz, amihez nem kell sok ész, és nem kellett volna ilyen nagy cirkuszt keríteni eköré, egyszerűen rendszeresen! mozgás + normális táplálkozás. Amúgy a bnőm napokig f*sott a norbis virslitől meg ruditól...
2009. okt. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Teljesen tanácstalan vagyok, ugyanis a párom nem hajlandó sportolni, viszont van némi súlyfeleslege, ezért próbálok az étkezésünkön változtatni.
2009. okt. 31. 21:21
 5/16 anonim válasza:
44%
nem ér semmit, ezt kerekperec garantálom. Le lehet fogyni 2-3 kg-t és akkor mi lesz? ideig óráig, ez nem megoldás mondd meg neki, vagy bele se kezdjen
2009. okt. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%
Hát vannak ilyenek hogy házhozküldik a fogyóskaját, ami hússzegény...Norbi nem kell ide, tele van mesterséges édesítővel ami nagyon ártalmas....
2009. okt. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi. Úgy tűnik, kénytelenek leszek én kézbe venni a dolgokat. Teljeskiőrlésű lisztből készült süti, kenyér, sok gyümölcs... Megoldom. Köszönöm.
2009. okt. 31. 21:42
 8/16 anonim ***** válasza:
60%
Fogyni állítólag lehet tőle, de nekem nem szimpatikusak, mert tele vannak minden sz.r adalékanyaggal, tartósítószerrel, ami nagyon egészségtelen. Az a baj velük, hogy csak egy dolgot vesznek figyelembe, hogy kalóriaszegény legyen, mást nem.
2009. okt. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%
lehet egészségtelen,de szerintem még mindig jobb,ha valaki fogyózik és iet eszik,mintha fehér lisztből készült péksütit..am meg én imádom a norbi péksütiket,főleg a sajtos croissant,a túróst meg az áfonyásat^^
2009. okt. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
Ha nagyon kövér vagy, akkor fogyhatsz, igen. De ezek a termékek nem éppen diétásak. Jobbak, mint a hétköznapi szemét kaják, amiket megeszik az ember, hozzájárul egy egészségesebb életformához, de Norbi is megmondta, ezekkel ne fogyókúrázni akarjon senki.
2009. okt. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!