Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 évesen 105 kg és 192 cm...

16 évesen 105 kg és 192 cm magas vagyok szeretnék fogyni, hogyan?

Figyelt kérdés

Szeretnék lefogyni kb 90 kilóra .Hetente kb 8-10 km-t futok és szoktam végezni súlyzós , edzést . Az a baj hogy nagyon hízékony vagyok , és étrendbe valami olyan kellene amitől nem vesztenék izmot, ehhez szeretnék segítséget kérni.

16/F



2013. okt. 19. 20:20
 1/4 anonim válasza:
8%
de ovatosan a fogyásal ugyanis ebe epilepsziás rohamot is lehet kapni osztálytársam is igy járt nem akarlak meg félemliteni de ezuel a fogyásal vigyázál nagyon ö is fogyni akart fogyot is osztán 1 honap mulva epilepsziás rohamot kapot
2013. okt. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első :DDD



Azért nem igazán gyakori, hogy fogyástól epilepsziás rohamokat kap valaki.



Kérdező, keress egy személyi edzőt valamelyik teremben. Értelmesebb, mint próbálkoznod össze-vissza.

2013. okt. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj , hogy felénk olyan , nem nagyon van :DD igazából régen jártam terembe , és egész jól is ment , sokat erősödtem , meg lement 5 kg , de aztán nem tudtam rá időt szakítani , annyira amennyire szerettem volna .
2013. okt. 19. 21:37
 4/4 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Menj fel a body.builder.hu -ra és ott keresd a Sárga kapszulát. Minden le van írva, étrend és a súlyzós edzéshez is.


Nagyon jól teszed, ha le akarsz fogyni. A fiam pont ilyesmi, mint te, most kezdi ő is. Drukkolok nektek.

2013. okt. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!