Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Errol mi a velemenyetek?...

Errol mi a velemenyetek? Fogyni szeretnek!

Figyelt kérdés
167kg es 64kg vagyok, de erzem, hogy hetrol hetre hizok.Szoval azt mondtam valtoztatni fogok egy kicsit az etrendemen, hogy ha mar fogyni nem tudok, de legalabb a hizast megallitsam.Munkahelyem miatt nem tudok reggelizni, delben eszek egy kis kenyeret, csirkehusit, vagy halat+plusz delelott ha megehezem valami gyumolcsot.Este pedig salata es valami husi+gyumolcs.Szerintetek, ez jol van igy?Koszonom mindenkinek elore a valaszt!
2009. nov. 13. 11:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Hat igen azt irtam fogyni szeretnek, de en mar annak is orulok, ha megtartom ezt a kg-ot
2009. nov. 13. 11:14
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem majdnem jó, de a reggelit mindenképp be kéne iktatni, mert így nem lesz gyors(abb) az anyagcseréd. A kenyeret a reggelihez enném, és naponta sétálnék minimum kétszer fél órát (munkába menet és munkából jövet), ha más sportra nincs időd.
2009. nov. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hat igen a reggeli az kellene, a meloba meg sajnos autoval visznek, es ulomunkat vegzek, de gondoltam, hogy eljarok kondiba a futogeppel ismerkedni, a kavembol es teambol pedig kiuztem a cukort.Talan igy lesz valtozas...Koszonom a valaszt!
2009. nov. 13. 11:35
 4/12 anonim ***** válasza:

Mi az h nem tudsz reggelizni??Ez a nap legfontosabb étkezése!Vagy kelj fel negyed órával előbb,vagy vigyél magaddal vmit!!Én ezt javasolnám:

reggeli(otthon):2tojás,hagymával,karalábéval/nyersen isteni/+barna,félbarna kenyér

tízórai(munkahelyen,esetleg kihagyhatod):Jó reggelt vagy vmilyen kekszféle

ebéd:KIS kenyér helyett legyen zsemle/kevesebb benn a kalória/husiK(itt is fontos a tápérték!!)

uzsonna:szőlő

vacsorára meg tökéletes a saláta


edzés:vacsora előtt 1órával vagy fél órával előbb menj el futni,úszni,görkorizni vagy csak otthon ugrálj 10 percig%!!!!így tutibiztos h megtartod a szupi alakod :)

2009. nov. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

11:52-tes vagyok:::::

ja és minden edzés vagy munkéba menetel egyél meg egy kocka ét- vagy tejcsokit!!!!!SOK SZERENCSÉT

2009. nov. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Koszonom, mindnkinek, most is egy szollofurtot szemezgetek...es nemsokara megyek ebedelni....Olyan ehes vagyok...es ugy szorit a naci...Koszonom szepen a valaszokat.
2009. nov. 13. 11:59
 7/12 A kérdező kommentje:
:)))) Igen ertettem..nem olvastam rendesen vegig a kerdesem...167cm es nem kg....hat ilyen ez a pentek 13.
2009. nov. 13. 12:37
 8/12 anonim ***** válasza:
Tedd deficitessé az energia mérlegedet. Ha így teszel akkr nem fogsz hízni. A levegőtől meg a víztől nem nagyon lehet. Egyél olyan ételeket amik telítenek, ugyanakkor alig van bennük kalória. A szervezet nem nagyon engedi, hogy fogyjál, és a kevés ételt is nagy hatásfokkal fogja hasznosítani.
2009. nov. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kenyeret ne egyél, az hizlal! A húst sem ajánlom annyira... Inkább zoldséget gyumolccsel és sok vizet!
2009. nov. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes, hogy zöldséget gyümölccsel.. :) És ha megvonja teljesen a fehérjét és a szénhidrátot, akkor szerinted mi lesz a fogyókúrájából? A kétszeresét szedi vissza, ha visszaáll a normál étkezésre. Normál étkezés pedig nincs szénhidrát és fehérje nélkül.
2009. nov. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!