Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrás ebédötletek?

Fogyókúrás ebédötletek?

Figyelt kérdés

Bármilyen ötlet jöhet, ami könnyen és gyorsan összeüthető, és természetesen fogyókúrának megfelelő.

Lehetőleg ne a salátát és rántottát ajánljátok, mert ezeket én is ismerem, valami "ebédesebb" étel kéne. :D

Ja, és NEM PALEÓZOM!


2013. nov. 15. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Sült hal párolt zöldség körettel? Nagyon ízletes tob lenni, ha szárított kaporral készíted!
2013. nov. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

darált hússal töltött hagyma, paradicsom, cukkini, sült tök

pulykahúsból rizses hús

spenótfőzelék főtt tojással

tojásos lecsó

sertés raguleves

pulykahúsból gulyásleves nokedli nélkül

frankfurti leves

tojás leves

párolt csirkemell kölessel

főtt hús meggy szósszal

2013. nov. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kókuszolajon vagy kevés étolajon sült csirkemell filé. (20perc alatt megvan klopfolással, sózás utáni pihenéssel együtt). Francia salátával ami kész kb 40perc alatt.
2013. nov. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Zöldségcurry (ha Neked az tetszik, kis rizzsel vagy kölessel, én többnyire magában eszem, pedig ritkán rakom jól csak zöldséggel, ha zsírt tartalmaz is. Ez valahogy kivétel). Különféle, akár maradék zöldséget bele lehet dobálni és szerintem roppant finom. Az alapja nálunk cukkini szokott lenni, de ilyenkor olcsóbb, ha karfiol és sütőtök, csak az utóbbi túlédesíti az én ízlésem szerint. Répa, hagyma, brokkoli, zeller, szinte amit akarsz, sőt kis alma, uborka sem rontja el. Curry helyett lehet más fűszert is használni, mi tandori masalát szoktunk még, de akkor főtt tojás, borsó és paradicsompüré is kerül bele (s ha van, kókusztej). Ízletes nagyon, s a tojás miatt laktatóbb is.
2013. nov. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!