Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra idején néha megenged...

Fogyókúra idején néha megengedett egy kis édesség?

Figyelt kérdés

KOnkrétabban...

Már egy hónapja kökeményen odafigyelek az étkezésemre és tényleg egy falat édességet sem ettem,és sokat mozogtam mellette.Le is ment kb.3 kg.(max 6 kg súlyfeleslegből).És már annyira kívántam egy kis sütit,hogy készítettem tiramisut és két nap alatt megettem az egészet.Tegnap és ma,de csak délelőtt.Természetesen a mozgás nem maradt el,és holnaptól ugyanúgy folytatom a szénhidrátmegvonást mint eddig.Most vissza fogok hízni?Vagy folytatódik a fogyás?Remélem nem követtem el túl nagy hibát ezzel.


2009. nov. 20. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
11%
Igen vissza fogsz, szerencsétlen hülye.
2009. nov. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak annyit, hogy két nap alatt etted. :) Természetesen nem tiltott az édesség, ezt is okosan kell enni, bele kell venni a táplálkozásba. Pl. ebéd után 2-3 kocka minőségi(bb) csoki egyáltalán nem baj, sőt, még jótékony hatása is van. Ha nagyon kívánom az édességet, gyümölcsös joghurtot, túrókrémet, tejbegrízt, tejberizst eszem. Családi ünnepekkor nekem is lemegy 1 szelet sütemény. (Azért a cukrot lötyit, alkoholt ilyenkor is kerülöm.) Nem hiszem, hogy ettől vissza híztad a leadott kilókat. :) További sok sikert.
2009. nov. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Ha teljesen megvonod magadtól azt amit szeretsz (pl édessség), az lesz a vége ami veled is történt: nem bírod tovább és sokkal többet eszel belőle, mint ha már az elején ettél volna egy kis szeletet...


A tartós fogyáshoz sok idő kell (hónapok, évek), és nem fogyókúra, hanem a táplálkozás átalakítása a cél, amit majd tulajdonképpen az egész életedben követsz.

Ezért ebbe úgy kell beleépítened az édességet, hogy ne is legyél kiéhezve rá, de ne is egyél túl sokat.

2009. nov. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és igazatok van.Nem tettem jót ezzel a fogyókúrának,de mostmár okosabban fogom csinálni.Az első válaszolót pedig nem kommentálom inkább.
2009. nov. 21. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!