Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hálás volnék, ha valaki...

Hálás volnék, ha valaki segítene! Hogyan oldjam meg a reggelit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


18 éves, 12.-es lány vagyok. A kérdésem az volna, hogy a reggelit (Aldi-ban kapható natúr zabpehely tejjel/joghurttal) itthon fogyasszam el 6 órakor, vagy az iskolában 9-kor? Szerintem itthon kéne, de az a baj, hogy mindig sietek. Viszont ha megenném reggel, akkor meglenne a napi 5 étkezés. (6: reggeli, 9: tízórai, 12-1: ebéd, 3-4: uzsonna, 7: vacsora)


Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!


(Ha valaki tudna erre a kérdésemre is válaszolni, nagyon hálás lennék! Reggel 6-kor már "be van indulva" eléggé az emésztéshez a gyomrom?)


2013. dec. 18. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:

A zabpelyhedet nyugodtan edd meg otthon. Emészteni bármikor lehet, 3 órát éhezni reggel viszont hülyeség.

Arra azért vigyázz, hogy ha ötször eszel egy nap, az összességében ne legyen több, mintha csak 3-szor ennél.


(Kölönbözőek vagyunk, nekem nem vált be az 5-szöri kajálás, csak a 3.)

2013. dec. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor edd, amikor Neked jólesik... Én pl. késői típus vagyok, képtelen vagyok reggel enni (még felkelni is :)), nem is próbálkozom vele, a reggelimet többnyire 11-kor, de gyakran később eszem. Az én működésemhez ez passzol. Az nem gond, ha nem ötször eszel, ez is egyénfüggő, hogy kinek hogy jobb.
2013. dec. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! :)


Ha valaki még tudna valami okosat mondani, szívesen olvasnám. :)

2013. dec. 18. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!