Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igy sikerulhet 10 kg? Többi...

Igy sikerulhet 10 kg? Többi lent 

Figyelt kérdés

16/L 177cm 65kg 55kg ra szeretnék lefogyni (senki ne mondja hogy ne fogyj az 55kg is a normál értékben van)

Mozgás: napi 20 perc sí futó 20 perc szobabicikli 20 perc Rubint Réka 50 gugolas 100 fekvőtámasz

Étrend -reggeli : zoldtea (üresen)

-Tizorai: egy alma

-ebéd : ami van csak kevés (mindig van valami sovány hús vagy hal)

-uzsonna: joghurt

-vacsora: gyümölcs

Mennyi idő mulva varhatom a fogyást? En 5 honapot adtam magamnak! A dietamat es az edzéstervet nem szegem meg soha! Köszi elore is!!!!



2013. dec. 27. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a "diétának" nevezett sz@.rt nyugodtan megszegheted! Ezzel majd szépen elsorvasztod az izmaid.Persze az a tizes le fog menni,csak a nagyrészt nem zsírból és ráadásúl garantáltan sz@.rul fogsz kinézni.
2013. dec. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Valóban lefogynál de hamar visszajönne Szerintem a reggeli a legfontosabb étkezés fogyókúra idején is.Nem hiszem hogy csak egy zöld teát kéne fogyasztani. A lehető legrosszabb módszer,hogy megvonjunk magunktól az ételt.Csak a tartós tudatos súlyvesztésnek van értelme sok mozgással.
2013. dec. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez gyakorlatilag koplalás. Vacsorára is kell némi hús zöldséggel, reggelire szénhidrát, hogy legyen energiád, főleg hogy mozogni is akarsz.
2013. dec. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most komolyan miért van ennyi hülye? Öngyilkos akarsz lenni? Éheztetni magad? Arra nem lesz erőd h a napi dolgaidat elvégezd nem még hogy minimum 1 órát edz minden nap. Jól írták előttem, ezzel azt fogod elégni hogy semmi izom nem marad rajtad, csont meg max egy kevés zsír leszel ami baromira formátlan és nem néz ki jól. Szerintem a súlyoddal semmi gond nincs, max az alakoddal lehet amit nem tudok mert nem láttalak . Szerintem csak kemény edzés, normális kajálás (nem koplalás) és egy kis izom kéne neked.
2013. dec. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!