Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok és leszeretnék...

16 éves vagyok és leszeretnék fogyni, utána a testemet ki szeretném gyurni. Jelenleg 91 kg vagyok és minimum le szeretnék 75-re fogyni. Ezt hogy tudnám megcsinálni milyen fajta gyors fogyással?

Figyelt kérdés
Gimis vagyok és ott van egy nagyon jó kondi terem.

2014. jan. 3. 20:49
 1/5 anonim válasza:
Kondizz, táplálkozz egészségesen, de ne szedj ilyen fogyibogyókat, mert csak pénzkidobás. Szinte az összes nagyobb áruházban van olyan részleg ahol találhatsz egészséges kajákat :)
2014. jan. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Változtass az étkezéseden, ne egyélt tésztaféléket/kenyeret, ne igyál cukros üdítőket egyáltalán. Egyél zöldséget, igyál sok folyadékot, inkább többször egyél keveset, mint 2-3x sokat.


Kezdj el mozogni, főleg a futást, gyors gyaloglást javaslom, legalábbis nekem az jött be. Ha 16kg van rajtad, akkor a kocogást. Ehhez nem árt ha van egy jó futócipőd, de amúgy ingyen van. Kényelmes(!) tempóban napi fél óra (vagy mondjuk 2nap futás 1 nap szünet), csodákat tesz. Mondjuk 16kg-ot nem lehet egyszerre gyorsan és egészségesen leadni.

2014. jan. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én Koleszos vagyok és nincs túl sok időm mert az iskolát este 7-órakor hagyom abba.. És van kb. 1-óra szabad időm..:( És futni nagyon nem szeretek mert aztmás vagyok:(
2014. jan. 3. 21:06
 4/5 anonim válasza:

Sok fehérje, kevés szénhidrát, sok víz, zöldség, gyümölcs.

Ehetsz napi hatszor is, de egy evés kb annyi legyen, hogy egy szelet barna kenyér egy kis sültcsirkével vagy tonhallal és ehhez brokkoli, salátalevelek, paradicsom, paprika.

Néha ha éhes vagy, egyél csak gyümölcsöt

2014. jan. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ajánlom a Norbi Update ételeit italait a sziszi barátnőmet lefogyaztotta 100 valahány kilóról 50 kilósra ez igaz!!!
2014. jan. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!