Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csak szobabiciklivel, és...

Csak szobabiciklivel, és tornával lehet fogyni megfelelő étrend mellett?

Figyelt kérdés
Van egy kisfiam, aki mellől nem nagyon tudnék edzőterembe járni, mivel alegközelebbi 20 Km-re van. Szerintetek megoldható? A terhességem után sajnos eléggé meghíztam, nagyjából 35 kg plusz van rajtam. Szerintetek napi 1-1,5 óra sportolással és szénhidrátszegény diétával sikerülhet kb. egy év alatt?
2014. jan. 5. 02:16
 1/3 anonim ***** válasza:
ha csak simán keveset eszel ,már attól is tuti,hogy lefogysz,
2014. jan. 5. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 dia1127 válasza:

Szia.

Az én újévi fogadalmam a nagy fogyás volt :)

2.-án neki is áltam a youtube-on találtam egy nagyon klassz videót.

Hastánc kezdőknek,fél órás egy videó 4 közzűl választhatsz. Már most érzem hogy mennyire hatásos könnyűnek tűnik de a látszat csal :) Ég mindenem izomlázam van,3 nap alatt 1.5 kg ot fogytam és ez melett még lefekvés előtt 5 perc hasprés :) Nekem 20 kilo amit le kell adnom. Ez mellett még ez az oldal nagyon sokat segít nekem [link]

Ide ha regisztrálsz ki töltöd az első oldalt és meg adja hogy hány kalóriát fogyaszthatsz egy nap , vezetheted az oldalon az ételeket amiket meg eszel és azt is hogy mennyit sportolsz,a bevitt és az elégetett kalóriákat is mutatja. Én ugyanazokat az ételeket eszem amit alap helyzetben is csak kicsit oda figyelek a mennyiségekre és az édességeket és az üdítőket mellőzöm vizet vagy citromos vizet iszok. Sok sikert és kitartást :) Egy 1 éves kislány anyukája :)

2014. jan. 5. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Heti 1/1,5 max kiló az egészséges. 35kg plusznál főleg érdemes betartani mivel a bőrödre is gondolni kell ugye.

Megfelelő kaja a kulcsa a mindennek,80%-ban a kaján múlik minden.

Tempós séta is elég jó,égeti a zsírt rendesen.

Szobabicikli is nagyon jó!

Torna is!


Sikerülni fog :)

ui: Ha éhezteted magad az hülyeség szerintem,annál rosszabb nem kell,inkább egyél rendes kaját és eleget,azzal véletlenül se lesz jojó effektusod.Esetleg zabálási rohamod.

2014. jan. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!