Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha elkezdek szobabiciklizni...

Ha elkezdek szobabiciklizni minden nap tudok fogyni majd vele? Olyan egy óra hosszára gondoltam, nem megerőltető tempoba. Mindenhonnan fogyok vele?

Figyelt kérdés
2014. jan. 25. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha soha nem csináltad, igen, de ha a kajára is odafigyelsz.

Ha intervall módon csinálnád, még jobban járnál.

2014. jan. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem
2014. jan. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincs fogyasztó edzés, szálkásító táplálkozás van.


Ha az edzésed intenzitása nem megerőltető, ha ez az edzés nem is gyógytorna (aminek tényleg nem kell megerőltetőnek lennie mert nem az a célja) akkor pontosan mit is csinálsz?

2014. jan. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem. Az etkezesed megvaltoztatasa nelkul egy kis konnyed tekerestol nem fogsz egy dekat se fogyni..
2014. jan. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, én is ezt csinálom! :) Csak mellé szigorúan kell tartani az étrendet. Kiszámolni, hány kalóriát kell bevinned a sport mellett a fogyáshoz, teljes értékű táplálékot fogyasztani (ez alatt nem azt értem, hogy halmozd el magad biosz*rral, mert hogy csak méregdrága kajáktól leszel vékony, csak vigyél bele kis ésszerűséget. Minél kevésbé van feldolgozva, annál jobb. Zöldség, kis gyümölcs, teljes kiőrlésű kenyér, de azért csínján vele, fehér húsok...) És lefekvés előtt 2-3 órával fejezd be az étkezést arra a napra. :)

Mindenhonnan fogyhatsz vele, én 2 hete csinálom, de már beleférek a nadrágomba kényelmesen. Viszont a lábakat és maximum a feneket ha formálja, ezért tanácsolnám, hogy felső testre tornázz valamit, hogy formás karjaid, hasad és melled legyen/maradjon, mert onnan is fogysz, de az még nem garantálja a formát is. :) Sok sikert!


És még valami: nekem az első hét, azon belül is az első 3-4 nap volt a szokatlanul pokoli. Éhes voltam, fáradt voltam, hisztis, de letoltam minden nap az egy órát és nem ettem össze-vissza. Most, hogy ezen túl vagyok, egy hete már kifejezetten élvezem, csak elkezdeni volt nehéz. :) Egy hétnek el kell telnie, hogy a szervezet átszokjon, de azt garantálhatom, hogy utána sokkal jobban fogod magad érezni tőle, mint mikor nem csináltál semmit. :) Nem csak lelkiismeretre!

2014. jan. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

* A fogyáshoz nem feltétlenül kell az étkezésre figyelni, van, akinek elég sportolnia.

* A fogyás szempontjából mindegy, hogy eszel-e este 6 után vagy nem. Lefekvés előtt 2-3 órával nem a fogyás miatt nem érdemes enni, hanem az alvás minősége miatt.

* Ha fogysz, akkor a tested különböző részeiről egy genetikailag előre meghatározott sorrendben fogsz fogyni.

* A szobabiciklizés nem sport. Igazi sport a (rendes) biciklizés, a futás, az úszás, a túrázás stb.

2014. jan. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!