Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnák nagyon gyorsan...

Hogyan tudnák nagyon gyorsan fogyni a lehető legtöbbet?

Figyelt kérdés

Bármilyen módszer érdekel,és légyszi ne szóljatok be,ez nekem nagyon fontos!

Köszi:)


2009. dec. 4. 16:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha zabálás helyett a helyesírást tanulod ,fogyni fogsz ! nem tudnák,hanem tudnék!!!! de miért akarsz gyorsan fogyni? méreteid? kiló? centi? kor? írd le ,mert így könnyebb neked találni..:)
2009. dec. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

hát ne egyél :D

vagy esetleg a káposztaleves-kúra.

és igyál nagyon sok vizet!

2009. dec. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

Szia!

Én 3 kg-t fogytam 5nap alatt! 67-ről 64re!

Úgy,h délig azt ettem amit kívántam (csokit,tésztát...)

Délután már csak alma,leves...

S ez mellett 1órát sífutógépeztem!

2009. dec. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló:képzeld,hogy egyáltalán nem zabálok,már jó ideje nem vacsorázom,és mégis hízom.A helyesírásról való pampogást meg már jó lenne ha mindenki befejezné,ez az oldal nem arról szól.....egyébként meg ez legyen a legnagyobb problémám:)

164 cm,65 kg,16 éves lány vagyok.

Mostanában egyre csak hízok,pedig kevesebbet eszem,sőt még mozgok is néhanapján,de sajnos eléggé fárasztó a suli,van olyan amikor már annak örülök ha leshetek ki

a fejemből:)

2009. dec. 4. 18:30
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
Keress egy értelmes oldalt ahol olyanok osztják az észt akik értenek is hozzá! Itt csak ilyen hülyeségeket fogsz hallani többnyire, hogy káposztaleves, meg víz, meg koplalj... ezeknek meg semmi értelme. Ha nem eszel akkor átáll a szervezeted koplaló üzemmódra, és mindent el fog raktározni. Az ilyen baromságok, mint levesdiéta, meg vízdiéta és hasonlók... Az izomzatodból fogsz fogyni, és a vízháztartásod fog csökkenni, kvázi nem zsírt veszítesz. A zsír a legfontosabb a szervezetünknek a túlélés szempontjából, ezért nem adja magát könnyen... Olvass utána a google-on és ott informálódj.
2009. dec. 5. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Igen,Délelőtt egyél ,főleg a reggeli a legfontosabb de ne lakjál jól ,ebédre is egyél ,csak keveset és a legfontosabb,hogy vacsora egyáltalán ,legfeljebb gyümölcs ,zöldség .Ja és nagyon sok folyadékot igyál .Próbáld ki bár 1 hétig és ha nem megy akkor fordulj más hová.
2009. dec. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Ja és az elsőnek írnék .Ez az oldal azért van ,hogy segítsünk egymásnak és ne kritizáljunk
2009. dec. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

nem azt kérdezte, hogy lehet egészségesen fogyni, hanem hogy hogyan lehet gyorsan fogyni. Azt meg nem lehet egészségesen :) és még mindig koplalással lehet a leggyorsabban fogyni/ káposztakúrával.

gondolom a szalagavatódra akarsz fogyni, nem?

2009. dec. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is megértelek, de teljesen. Régi fogyókúrázó vagyok, sajnos. Sok dolgot kipróbáltam már, hosszú lenne felsorolni is. Nem rettentem vissza a 21 napos böjttől sem, ahol 6 napig semmit nem ettem, (még vizet sem ittam), csak a 7. napon ittam először vizet. Egy hét alatt 11 kg-ot fogytam így. DE EZT NEM AJÁNLOM SENKINEK SEM! Csak kábán feküdtem, azt mondták, hogy az életemmel játszottam....s, lehet, hogy igazuk volt. Szerintem először FOGADD EL MAGADAT ILYENNEK, AMILYEN VAGY. Tudom ez a legnehezebb, mert én is ilyen cipőben jártam. Diétával + tornával 2 hónap alatt le szoktam dobni 20 kg-ot, ami után aztán csőstül jön vissza a leadott kg, megfejelve még + 3-4-5 kg-mal. Mindenkinek más jön be, de vannak alapigazságok is. pl. ilyen az, hogy csak kicsivel vidd lejjebb a kalóriafogyasztásodat, és kezdj el mozogni! Ha éhezteted magad, lelassul az anyagcseréd és sokkal rosszabbul fogsz kijönni belőle, mint amikor elkezdted! Saját tapasztalat. 10 év alatt sokszor híztam-fogytam, most jelenleg 36 kg súlyfeleslegem van, pedig vegetáriánus vagyok. Nem zabálok, igaz nem is mozgok eleget. Ha vacsorára kevesebbet eszel, és a szénhidrátot mérsékeled, nagyon jó eredményeket lehet elérni akár már egy hét alatt is! Bízz önmagadban, határozd el magad, és meglátod menni fog!

Bár szerintem 16 évesen, ilyen magassághoz ez a súly egyáltalán nem sok. Ne akarj anorexiás csajó lenni, legyen egészséges önbizalmad, és a kisugárzásod többet ér minden egyébnél!

Sok sikert neked!

2009. dec. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

szia!

ne akarj nyagyon gyorsan fogyni az nem hatásos!

olvastam egy kommentárt hogy 5 nap alatt 3 kilót fogyott...

az valószínű csak a víz volt nem pedig háj.

a tartós fogyáshoz ídő kell tapasztalatból mondom..

fél éve fogyókúrázom 9 kilot fogytam (63-ról indultam)

a lényeg: mozogj eleget mellőzd a kenyeret (én pl egyáltalán nem eszem már) és a tésztafélléket.

ne egyél zsíros ételeket..

ennyi a titka csak + igazi zöld teát ittam (nem filtereset)

2009. dec. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!