Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért vagyok folyton éhes?...

Miért vagyok folyton éhes? Diétázom, fogyni szeretnék, de nem bírom evés nélkül! Hiába eszek meg 2 tányér pörköltet nokedlivel, utána is ennék amíg látok vagy rosszul nem leszek!

Figyelt kérdés

Napi 5-6szor eszek,próbálok minél több zöldséget,és minél kevesebb cukrot,de akármit ehetek,nagyon éhes vagyok! Most tartok ott,hogy bármit kipróbálnék csak ne legyek többet éhes! Legtöbbször sárgarépát és salátát eszek,egy darabig az is megteszi. Mit kéne ennem,hogy elmúljon? Eddig nem volt gondom a súlyommal,de mióta ülőmunkát végzek majd' 10 kiló "felszaladt",ami eléggé megterhel,már 100m séta is fárasztó..

173/65/20 lány


2014. febr. 10. 21:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

65 kilósan nincs erőd 100 métert menni?

Mért?

Ez nem a súlytól van.

Én is 65 kg vagyok és sokkal alacsonyabb nálad, de nincs ilyen gondom.

2014. ápr. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
igyal tobb pohar vizet mikor megehezel varj egy kicsit es lass csodat nem leszel ehes:)
2014. ápr. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!