Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék megszabadulni...

Hogyan tudnék megszabadulni legalább 5 kg-tól?

Figyelt kérdés
170 cm vagyok és 60.6 kg. A testtömeg indexem 21. Egyszerűen kövérnek látom magam, holott nincs nagy hasam, csak inkább a lábaim vastagok. Hogyan tudnék lefogyni legalább 5 kg? Az mindenképp fontos hogy a lábam vékonyabb legyen. Az időmbe belefér a sport, csak azt nem tudom hogy milyen legyen, amivel valamit el is lehet érni.Én arra gondoltam, hogy heti háromszor eljárnék futni, minden este egy vagy fél órás aerobik és 25 felülés meg ilyen nyújtott láb emelgetés. Napi háromszor eszek, este hat után már nem. Nem szoktam enni nagyon zsíros kajákat, de hetente egyszer egy habos sütit megeszek. Az még belefér? Szóval ez az edzésterv jó lenne? És kb. mennyi idő alatt tudnám elérni a fogyást?

2014. márc. 21. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Paleo táplálkozás, tiszta víz, tiszta só, futás, -5kg 1 hónap. Ennyi...
2014. márc. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen . ment a zöld kezecske :)
2014. márc. 22. 12:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Thanks :)
2014. márc. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!