Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyárra leszeretnék adni...

Nyárra leszeretnék adni minimum 5 kg-ot. Hogyan érhetem ezt el? 14/L

Figyelt kérdés
163 cm 60 kg vagyok. Sajnos tavaly nyár óta híztam 7 kg-ot ami nagyon meglàtszok a csípőmön a hasamon és a combjaimon. Ezek a kritikus területek. Az álom súlyom 50 kg de egyenlőre megelégednék a nyári alakommal is 54-55 kg-mal. Hogyan tudnám ezt az 5 kg-ot leadni ezekből a pontokból nyárra egészségesen? Rendszeres futással és olyan étkezéssel hogy kihagyom a csokit chipset cukrot...édességeket, de húst, zöldségeket, főtt ételeket fogyasztok csak kevesebb mennyiségben mint eddig elérhetem 1-2 hónap alatt a célomat?
2014. márc. 23. 23:56
 1/4 Andras20ar válasza:
az hogy kihagyoda csokit csipszet s ilyesmik az nem kulonetrend kene legyen :)) tejoeg, startbol ne egyelsemmi zsirost vagy olajbasultet, a proteinbeviteled legyen minnel magasabb ,az se baj ha 4 szer eszel 1 napaddig miga kaloriabeviteled kevesebb mint volt, mert 1 tabla csoki 600 kaloria, scska 5 gram protein ,neked minnel tobb protein kell, fott csirkehus ,szoja, spenot, brokkoli rizzsel pl,. fottojas ,tej,sajtfelek, gomba, es emelle sport, mert 30% sport de 70% a taplalkozas, hiaba sportolsz eveket ,joetrendnelkul nincs eredmeny, sigyal 1 liter vizzel tobbet mind eddig s lesszeredmenyed , ( proteint azert merta zsirt az izmok egetik el ahoz az izmok jol karban kel legyenek tartva, s akkor no az eges a szervezetbe ;)sok sikert amugy 163 magasaggal 55-58 kozt kel legy tok karcsu lehetsz azzal a sujjal is
2014. márc. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
első, rémes ahogy írsz, ékezeteket úgy tűnik még csak hallomásból sem ismered, a helyesírás szabályairól már nem is beszélve... szörnyű ránézni is
2014. márc. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az alap, hogy elhagyod a cukrot, a fehérlisztet és az olajos vackokat.


Kiszámolod az alapanyagcseréd, erre rádobsz 200 kcalt.

120 gramm fehérje

40 gramm (jó) zsír

a többi ch


Segítségedre lehet a kaloriabazis.hu

2014. márc. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Paleolit táplálkozás és fegyencedzés,tiszta víz, 30-szor rágd meg a kaját és pihenj rendesen.Nézz utána és holnaptól kezd el Június 20-ra 50 kg vagy ennyi. Nyáron jól nézel ki és van önbizalmad és a napsugár simogatja a bőrödet a strandon. Még valami.? :)
2014. márc. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!