Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem eszek semmit max...

Ha nem eszek semmit max zödlséget akk fogyhatok?

Figyelt kérdés
el vagyok keseredve mert dietazok es masfel kilot felment most
2014. márc. 28. 15:05
 1/8 Csikszem válasza:
Nem tesz jót, ha csak zöldségeket fogyasztasz. Húsok és tejtermékek is fontosak. Folytonosan és tartósan kell egészségesen élni, nem csak 3naponta megenni sok-sok zöldséget.
2014. márc. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem ettem volna sokat mert nem nagyon szeretem. de ink akk azt se eszek. egyszer csaknlefogyok igy...
2014. márc. 28. 15:21
 3/8 anonim ***** válasza:

"de ink akk azt se eszek"


Még véletlenül se forduljon meg a fejedben hogy elkezdj sportolni...

2014. márc. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
sportolok képzeld. eleve minden nap tesim van meg elliptikus edzőgépem amir napiszinten használok
2014. márc. 28. 15:27
 5/8 anonim ***** válasza:

Próbáld ki ezt, nekem bevált:

Párolt zöldségköret (simán vízgőz felett párolva, a vízbe tegyél kicsi sót, úgy finomabb, de semmi más nem kell hozzá), és vagy pirított gomba vagy pirított (fűszeres) csirkemell-kockák hozzá.

A csirkét (gombát) felvágom, nagyon minimális olajat vagy vajat teszek hozzá (csak épp annyit, hogy ne égjen le a fazékban, és, hogy ráragadjon a fűszer), befűszerezem jó gazdagon, ízlés szerint (majoranna, bazsalikom, pizza fűszerkeverék, sült csirke fűszerkeverék, mexikói... amit akarsz) és egy fazékban fehéredésig pirítom. Mehet rá kis hagyma, fokhagyma, paradicsom, paprika...

Ezt edd (nyilván a csirke esetén) savanyúsággal.


Délután gyümölcsöt szoktam enni - alma, mandarin, narancs. Mindenféle kombinációban, igazából elég sokat.


Ennyi nekem egy napra bőven elég, és fogytam tőle.

2014. márc. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Andizsuzsi ***** válasza:

"egyszer csaknlefogyok igy..."


Hogyne, nézd meg az afrikai éhezőket, vagy Isabella Carot, nekik is sikerült.

2014. márc. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson koplalni! Nagyon ráfázhatsz.. :S
2014. márc. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

a receptet köszönöm :)

az Isabella Carotos válasz az miért is válaszol? jól esik ilyeneket írni vagy mi?

és az utolsó válaszoló... tudom, de ha semmi nem használ? ://

2014. márc. 28. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!