Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 122kg vagyok, már minden...

122kg vagyok, már minden létező fogyókúrát kipróbáltam. Hogyan fogyhatnék?

Figyelt kérdés
A 122kg mellé 178cm vagyok, 29 éves nő. Mindig molett alkat voltam, akkor is mikor aktívan sportoltam (16 évig). Régebben sikerült lefogynom 84kg-ra de ezt visszaszedtem. Jelenleg esélyem sincs arra, hogy sportoljak, a munkaidőm nem engedi. Napi 12-13 órát dolgozok, javarészt állok, vagy rohangálok, mint a mérgezett egér. Napközben csak 1X van lehetőségem enni. Este, mikor hazaérek, még nekiállok főzni, mert egyrészt a páromra is gondolnom kell, másrészt másnap is kell napközben valamit enni. Próbáltam az Adipexet is, de borzalmasan fájt tőle a fejem. Nyárra szeretnék kinézni valahogy.
2009. dec. 18. 12:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki Norbi módszerét! Az Alexandra könyvesboltokban meg lehet venni az összes könyvét, ráadásul valamelyik nap akcióban is volt, szerintem nagyon jó dolgok vannak benne, teli receptekkel,hogy éhezés nélkül tudj lefogyni. Nem olcsók a termékei,viszont tényleg nem hízol tőlük. Én ezzel fogytam le,és ha fel is szedek pár kilót akkor 1 hétig Norbi életmód szerint étkezem,bicajjal járok,és visszaáll a súlyom.
2009. dec. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
79%

Szia!A Norbi-módszer szerintem is jóó!

Viszont van egy másik megoldás is,ami nekem nagyon bevállt.8 hét alatt majdnem 10 kilót fogytam tőle!REDUCTIL a neve,patikában kapható,ha jól tudom csak receptre,ugyanis ez nem ilyen átverés,mint az ilyen fogyasztótabletták,hanem rendes gyógyszer.De nem kell megijedni tőle,nekem sem lett semmi bajom,annyi,hogy első 1-2 napban kicsit émelyegtem,de nem volt vészes.Csökkentette az étvágyamat,de így sem koplalok,nekem tényleg használt.4 hétre való tabletta van egy dobozban,ez kb.7 ezer forint,naponta egyet kell bevenni,reggel.

Egyébként ha gyors,de tartós változást szeretnél elérni,akkor ajánlanám még a Level-klinika diétáját,nekem ez is nagyon hatásos volt,de vannak ismerőseim akik pl. szülés után is ezzel fogytak le.

Most így hirtelen ezek jutottak eszembe.

Remélem segítettem,sok sikert a fogyáshoz!:)

2009. dec. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
42%
én egy módszert ismerek a fogyásra: ne zabálj! pláne ne este. sőt este semmit se egyél
2009. dec. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

azért hízol mert több kalóriát viszel be mint amennyit elhasználsz. írd össze szépen , hogy miket eszel, mennyit iszol stb. vagy csökkenteni kell a bevitt kalóriát vagy többet mozogni. mivel a mozgást kizártad ezért csökkenteni kell a kalóriát. a gond valószínű azzal van ,hogy egész nap éhezik a szervezeted este meg beviszed a sok kaját. és gondolom nem figyelsz arra , hogy mit eszel. este nem nagyon kéne már szénhidrátot enni. főleg fehérjét, valami könnyű vacsorát. én mindenképp javasolnám, hogy reggelizz valami táplálót. délben egyél rendesen , de azért ott is figyelni kéne az alapanyagokra. és a vacsora meg kevés és könnyű legyen.

fehér liszt helyett teljes kiőrlésűt , cukor helyett édesítőt kéne használni és az édességeket péksütiket elfelejteni. (legalábbis addig amíg le nem fogsz)

2009. dec. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
34%
Szerintem zsírleszívás :)
2009. dec. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%

Először is az nagyon fontos lenne, hogy rá gyere, ezek a fogyasztó szerek a világon semmit sem segítenek. Ahogy elhagyod őket, még rosszabb helyzetbe kerülsz, mint előtte. Azt írtad a címben, hogy már minden fogyókúrát kipróbáltál. Ez nem fogyókúra! Attól, hogy beveszel egy bogyót, nem fogsz lefogyni. És ne hidd, hogy én csak úgy beszélek, én is voltam kövér. Norbit próbáld ki, mert azt könnyen be lehet tartani, azt lehet életvitelszerűen csinálni, míg a fogyókúrának amint befejezed a hatása negatív irányba fordul és többet szedsz fel, mint amennyit leadtál.


Egyébként ha ide leírod, hogy 1 nap mit eszel ált. és mennyit, abból máris kiderül, hogy mi a gond és akkor tudunk tanácsot adni, hogy mit változtass.

2009. dec. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Reggelizni nem szoktam (nincs időm), csak kávét iszok édesítővel, és 1,5%-os tejjel. Kb 14 óra körül szoktam ebédelni. Zsírosat nem eszek, soha nem is ettem, mert nem bírja az epém. Ha mégis megpróbálom tuti hányás a vége, vagy minimum úgy begörcsölök, hogy csak a görcsoldó injekció segít. Jártam már így. Aki azt írta, hogy ne zabáljak, üzenem, hogy nem szoktam. Normál adagot eszek. 1 tányér kaja és kész. Édességet nagyon ritkán kb 1-2 havonta 1X. Este pedig igyekszem már csak gyümölcsöt vagy joghurtot enni.
2009. dec. 18. 14:25
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

én évek alatt szedtem fel 30 kilót. fogyóztam, egy ideig ment is, aztán egy hét alatt visszajött 10.

akkor elmentem dokihoz, és kiderült, hogy cukorbeteg lettem.

azóta napjában 6-szor eszem keveset (6.30, 9.00, 12.00, 15.00, 17.30, 20.00 órakor). lefogytam, egészségesen táplálkozom, és tök jól érzem magam.

ha semmit nem eszel, vagy csak napotna egyet, azzal nem fogsz fogyni, a gyomrod is kikészül, és a testednek sem teszel jót vele. vagyis ennek értelme nincs sok. reggelizni még otthon kéne, tízóraira 1-1 szem gyümölcsöt, joghurtot be tudsz dobni a táskába, vagy el tudsz rágni munka közben 4-5 szem korpovit kekszet, vagy meginni egy 2 dl-es tejeskávét. ebédet most is viszel magaddal, uzsonnára ugyanaz mint tízóraira, vacsorázni már tudsz otthon, utóvacsorázni dettó.

na, szóval, nem egy nagy was ist das, meg tudod csinálni ;)

2009. dec. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

uccsó voltam: és soha nem voltam édesszájú én sem. gyerekkoromban nem ettem meg a tejcsokit, csak az étet. (mielőtt nekem is azt mondaná vki, hogy zabálok).


az életmódváltoztatás nélküli nagy elhízás mögött lehetnek egészségügyi problémák (diabetes, pajzsmirigy sat., sat.).

2009. dec. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam már a pajzsmirigy-alulműködésre, viszont mint ahogy sportolni nincs időm, úgy az orvoshoz elmenni sem. Mert gondolom, hogy nem tudom lerendezni a dokit egy fél óra alatt. Elég ciki a helyzet, mert olyan munkahelyem van, ahol nem lehet sem szabira, sem táppénzre menni. Úgyhogy, ha például lebetegszem, akkor is megyek dolgozni, mert nem akarom hogy kirúgjanak.
2009. dec. 18. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!