Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni akarok, gyorsan! Van...

Fogyni akarok, gyorsan! Van rá mód?

Figyelt kérdés
Nem rögtön 20 kg akarok, csak 4-5-öt. Van valamilyen fogyókúra, vagy kapszula vagy tea? Akármi, nagyon fontos lenne! OFF-os válaszokat légyszi ne irjatok, köszi!
2008. júl. 24. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

Nem lehetséges. Főleg ennyi "tudással".

Az alapdolgoknak legalább nézz utána az ezzel foglalkozó weblapokon, és akkor magad is belátod.

A hízás is hosszú folyamat, gondolom nem 1 hónap alatt híztál meg. Lefogyni pedig sokkal nehezebb, mint meghízni. Maximálisan 1 kiló/ hét fogyás lehetséges zsírból, de az is nagyon kemény diétát jelent, sok mozgással. Kapszula/tea NEM FOGYASZT, csak segítHET a fogyásban, ha egyébként mindent betartassz.

Sok sikert, de ne hidd hogy könnyű lesz.

2008. júl. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kb. 1,5-2 hónap alatt szedtem fel magamra 22 kg pluszt! :( Nem tudom hogyan, semmi extrát nem ettem. Egyszer csak rohamosan jöttek fel a kilók és most 83 kilónál azt mondtam, hogy elég... Nem birom tovább, a lábaim is jobban fájnak, hamarabb kifáradok, stb... Csak ezért gondoltam, hogy hátha tud valaki valamilyen hatásos dolgot. Mellesleg közel 3 hónapig csináltam a 90 napos diétát és NEM sok sikerrel. :(
2008. júl. 25. 04:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Másfél hónap alatt 20 kg az már nem vicces. Irány az orvos, akármi lehet a háttérben, pajzsmirigytől kedve, agyalapi mirigy gondig. Nem akarlak megijeszteni, de saját érdekedben járj utána. Ja és ne hagyd magad lerázni a dokinál magad azzal, hogy biztosan sokat eszel, mindenképp harcolj ki egy pajzsmirigy vizsgálatot. Siess , ne húzd az időt, nálunk ez volt a probléma. De reméljük, hogy nincs semmi szervi bajod.
2008. júl. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Barátnőm a fogamzásgátlótól hízott két hónap alatt 25 kilót úgy, hogy nem evett többet, mint addig. A legszomorúbb az egészben, hogy azóta hiába diétázik, a kilók csak nem akarnak lemenni róla. A dokija azt mondja, hogy talán ha leállna a fog.-gátlóról, rendbe jönne, de ő nem akarja abbahagyni. Nem lehet, hogy neked is ilyen problémád lehet?
2008. júl. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem szedek fogamzásgátlót!
2008. júl. 26. 12:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez volt, én nem szedek fogamzásgátlót, nem vagyok beteg, és nem zabáltam hülyére magam, elég volt hozzá egy elég nagy változás (hosszú kapcsolatból való kilépés) mondjuk rám nem 25 kiló jött fel "csak" 10... de engem is megviselt. Én azt tudom javasolni hogy a húsokat csökkentsd le minimálisra az étrendedben és fogyassz sokszor nagyon keveset. Ezek közt leginkább zöldségek legyenek... Nyilván nem a zsíroskenyér és a csokoládé lesz a legjobb barátod ha fogyni szeretnél. Továbbá tudom javasolni Rubint Réka napi 20 perc önmagadért című dvd-jét. Ez 4 részre van osztva, popsi, comb, kar, has. Mindennap megcsinálsz kettőt-kettőt felváltva és szerintem rövid időn belül érezhető eredménye lesz. Ha kell írj róla blogot vagy naplót vagy ilyesmit, csak az a fontos, hogy soha, semmilyen körülmények közt NE ADD FEL!
2010. okt. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
milyen gyorsan? itthon elég nehezen gyullad a motoros fűrész. de vannak ma már jó kis gépek.
2011. szept. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!