Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék sporttal úgy...

Hogy tudnék sporttal úgy fogyni, hogy fogyjak is és ez mellett ne legyen nagyon izmos a vádlim?

Figyelt kérdés

Még tavasz elején vékony volt a vádlim, és azóta elkezdtem futni. Még nem voltam túl sokszor, de azóta hatalmas lett. Azért kezdtem el futni, mert a combomból és a hasamból szerettem volna fogyni. Viszont van egy olyan érzésem, hogy a vádlim alatt megmaradt a zsír, és pluszba jött hozzá az izom. Ezzel mit tudnék kezdeni? Azóta nem is futottam, mert attól félek, ha tovább futok még nagyobb lesz a vádlim. Viszont a combomból és a hasamból továbbra is szeretnék fogyni. Így mit tudnék tenni? Továbbra is fussak? + heti kétszer táncolok (balett)

Még nagyon hálás lennék, ha valaki le tudná írni, hogy nagyjából miket ehetek! :)

14L, 166 cm, 60 kg

Nagyon megköszönném, ha valaki tudna segíteni!



2014. ápr. 18. 22:47
 1/8 anonim válasza:
25%
Kargyakorlatok?!
2014. ápr. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
25%
Felülések?!
2014. ápr. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%

Persze,14 évesen kis futastól,vacak étrenden túl izmos vádli..

Tudod kiknek van izmos vádlija? A fitneszmodelkeknek.

Nem kislányoknak.

2014. ápr. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Felüléseket csinálok néha, viszont a kargyakorlatokat nem érzem szükségesnek.

Köszönöm a linket, de igazából az lenne a legfőbb kérdésem, hogy fussak-e így tovább? Az lehetséges, hogy az, hogy így megnőtt a vádlim, az csak azért van, mert még az elején tartok és ha tovább futok, vékonyodik még?

2014. ápr. 19. 18:25
 6/8 anonim ***** válasza:
41%

Hidd mar el hogy nem nőtt meg a vádlid hacsak nem vagy genetikai csoda.

A vádli a legnehezebben fejlődő testrész.A férfiaknak is évek munkája mire izmos lesz.


Te meg azt állítod hogy 2 hónap alatt,fogyasztó étrenden,fiatal lányként túl izmos lett..

Ez lehetetlen fogd már fel.

2014. ápr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Egy szóval nem állítottam, hogy az izomtól lett nagy a vádlim, csak azt írtam, hogy nagy lett. A kérdés címénél az a kérdés, hogy, hogy fogyjak sporttal úgy hogy ne legyen túl izmos a vádlim, mivel ha sportolok értelemszerűen nő az izom. Ez nem feltétlenül függ össze azzal, hogy azért lett nagyobb. És ha jobban megnéznéd azt is odaírtam, hogy VISZONT van egy olyan érzésem, hogy a vádlim alatt megmaradt a zsír és ahhoz hozzájött pluszba egy bizonyos izom. Még csak azt sem mondtam, hogy sok, hanem csak azt, hogy a vádlim maga lett nagy.

Kérlek, olvasd el normálisan, ha már mindenáron belém szeretnél kötni.

2014. ápr. 20. 01:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor mit csinálj? Ugyanúgy folytasd és lemegy a vádlidról a háj.
2014. ápr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!