Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Léböjt kúra? (többi lent)

Léböjt kúra? (többi lent)

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és 162 cm-hez 80 kg. mennyit tudnék fogyni léböjt kúrával.
2014. ápr. 19. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Zsírból semennyit.
2014. ápr. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A léböjt kúra elsősorban méregtelenítésre jó, az anyagcseréd hosszútávon gyorsulhat tőle, de zsírból tényleg nem fogsz fogyni. Példa erre: egyik tanárom rendszeresen tart léböjt kúrát, áradozik, hogy utána mennyivel jobban érzi magát, még is száz kiló felett van.
2014. ápr. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aki tisztán kajál,annak nincs szüksége méregtelenítésre.
2014. ápr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tisztán kajálni?

Mindent teli raknak mesterséges dolgokkal amiket a szervezet nem képes megemészteni. A bio dolgok drágák, azon kívül rendkívül kevés az olyan dolog amit tényleg bionak lehet nevezni.

Tudom, hogy miről beszélek, tanultam élelmiszer kémiát, tudom, hogy milyen sok szemét kerül az ételekbe amiket a szervezetünk képtelen feldolgozni,úgyhogy de, szükség van a méregtelenítésre.Amúgy hiába veszi az ember a természetes kaját, ha nem kis gazdálkodóktól vásárol akkor biztos lehet benne, hogy a "bio" hús és növény is látott oltásokat/vegyszereket.

2014. ápr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!