Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy kezdjek neki? (többi lent)

Hogy kezdjek neki? (többi lent)

Figyelt kérdés
Már rengetegszer kezdtem el diétázni ment is de utána kétszer annyit szedtem fel. :/ Nem igazán tudom hogy kezdjek hozzá mit egyek? mennyit? Már próbáltam olvasgatni az interneten minden félét találtam de mindenhol mást ír.Én olyan 20 kilót szeretnék leadni de minden ilyen "csodaszer" nélkül!! Úgy vagyok vele ha már lusta voltam felszedtem, akkor le is adom!! Tudom nem párnap de azért minél hamarabb leszeretném adni azért csak jön a nyár a strand meg egyébként se érzem jól magam így. Arra gondoltam futok meg biciklizek de ezeket mennyi ideig? Akiknek sikerült fogyniuk ők mit ajánlanak még? Előre köszi a válaszokat!

2014. ápr. 19. 20:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia. Nem vagyok sem edző, sem dietetikus, ezt csak azért írom, nem kell készpénznek venni, amit írok.

Szerintem ne diétában gondolkozz, meg azon, hogy mit mennyi ideig csinálj majd. Teljes életmód váltásra állj rá!

Én ki iktattam teljesen a fehér kenyeret, a cukrot, az üdítőket. Reggelire eszem 1-2 szelet barna kenyeret, barna kiflit. Inni teát szoktam reggelihez, vacsorához, édesítővel. Egyébként, ha szomjas vagyok, csak vizet. Délelőtt egy alma, vagy ami akad, esetleg sárgarépa, karalábé. Ebédre mindig főtt kaja, ami éppen van, de nem hatalmas adag. Délután kávé édesítővel. Estére kefír, főtt tojás, vagy túró fél pohár natúr joghuttal, kevés nyírfacukorral. Hétvégén egy kis bűnőzés belefér, persze nem mértéktelenül, de ennyi kell, hogy a következő hetet kibírjam :)

Emellett minden nap kedvemtől függően 40-60 perc futás vagy biciklizés. Kezdetnek a napi 15 perc szobabiciklit ajánlom, aztán szép lassan emeld az időt. Meglátod, menni fog:) a lényeg, hogy mozogni kell, ne add fel!

Ja, és ha emeleten laksz, lift helyett válaszd a lépcsőt:)

2014. ápr. 20. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!