Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kellene valami jó fogyókurás...

Kellene valami jó fogyókurás módszer!?

Figyelt kérdés
Az a nagy problémám hogy nem szeretek túl sok zödséget pedig kiskoromban mindent megettem a másik problémám hogy éjeli őr vagyok és nem sokat mozgok rendszertelenül össze vissza eszek. Régen egyszerübb volt másik munkahelyemen 6után nem ettem és rendszeres mozgás is megvolt a munkámból adódóan, de mióta ez az új munkahelyem van 2 hónap alatt híztam 13 kilót most vagyok 103kg és 185 centi. 90kg-al még jól éreztem magam mondjuk akkor sem voltam könnyü de ez már kezd sok lenni. Félek mégjobban emhízok. 21/F

2014. ápr. 22. 18:17
 1/4 A kérdező kommentje:
A kondizás segítene valamit? igaz terembe nem tudnák eljárni de vettem egy fekpadot meg van egy pár sújom hozzá.
2014. ápr. 22. 18:26
 2/4 anonim ***** válasza:
MÁs megoldás nincs... szerintem napi 5x érkezz keveset.Sok zöldség (muszáj) kevés gyümölcs az elején.Csökkent le a szénhidrát bevitelt és egyél több fehérje (hal,csirkemell,tej,sajt).Kardió... És egy 14 éves fiú írását olvastad most aki 19 kilót fogyott.!!
2014. ápr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy baj van a napi 5 étkezéssel azt mondják este nem szabad enni de én össze vissza szoktam aludni nem tudom mikor ehetek 16:00-07:00 ig szoktam dolgozni utána hazamegyek és alszok kicsit és minden másnap otthon vagyok hétvégen meg 24 be dolgozok nagyon rendszertelenül tudok aludni ugyhogy nem tudom mikor egyek mikor ne
2014. ápr. 22. 18:48
 4/4 A kérdező kommentje:
Találtam egy jó tojás diétát de még mindig az a probpémam hogy nem tudom mikor hogy egyek egyszerüen összefojnak a napok.
2014. ápr. 22. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!