Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg dagadt vagyok? 14/l...

Tényleg dagadt vagyok? 14/l 165cm,53kg

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja, hogy milyen dagadt vagyok, és én is kezdem magamról elhinni. 2 hónapja elkezdtem fogyózni, mert 58 kg voltam. Lement 5 kg, és csak a hasamon látszik egy kicsit, a combom így is hatalmas.

kép: [link]

Nagyon megutáltam a testem, de legjobban a combom. szerintem vagy 10 kg felesleg van rajta.

Ja, és mióta elkezdtem a súlyommal foglalkozni(4 hónapja), sportolni(hamarann elkezdtem mint a fogyózást)a menszeszem nagyon fájdalmas, de olyan szinten, hogy alig bírok felálni, mert azt hiszem, hogy mindjárt elájulok. Semmi nem hat, 2 fájdalomcsillapító és 2 görcsoldó után is majd' elájultam.

Nagyon szomorú vagyok, mert a barátaim sem állnak mellettem, nem kérdezik meg, hogy jól vagyok-e, mindig csak nekem kell segíteni, ők le se tojnak+ a családjuk engem szapul, hogy sarkon álló vagyok, mert van fiú barátom(tényleg csak barát) és át szoktam hozzájuk menni.

Tényleg dagadt vagyok? Mit csináljak a combommal?



2014. ápr. 24. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Hihetetlen, hogy képes vagy ennyire sz.ar képet felrakni..


De az alapján úgy tűnik rendben vagy.


Mensire cink kezelést, paleo táplálkozást próbáltad már? Továbbá vannak még qigong gyakorlatok, amik segíthetnek.

2014. ápr. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A kep minosege tenyleg sz.r. De ahogy latom,nincs veled semmi baj,jo alakod van.
2014. ápr. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem be sem jön a kép.. Nektek hogy jött be, ti ravaszok???
2014. ápr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
te hülye vagy nem dagadt!
2014. ápr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Sem a számok, sem a valóban kriminális minőségű kép alapján nem látszik, hogy különösebb baj lenne a súlyoddal. Az pedig egyértelmű, hogy nem lehettél dagadt, akkor se, ha mindenki azt mondta. Részvétem, hogy a környezetedben mindenki téves fogalmakat hordoz magában a normális emberi testről.

A combod is normálisnak látszik. A normális ember comb ilyen, van vastagsága, nehéz akkorává tenni, mint amekkora jóformán a combcsont. Láttam már olyat, elég sokkoló volt. Normál embernek komoly izomcsoportok leledzenek arra, hajlítva különösen olyan helyet foglalnak el, hogy még vastagabb a comb... S a testünkön sok helyen némi háj is előfordul, főleg a nők esetében, ez is normális, akkor van baj, ha ezek mennyisége vészesen lecsökken.

Természetesen ez nem menti a magyar lakosság igen jelentős részét, akik igencsak feltűnő hájtömeget hordoznak, esztétikai és egészségi problémákat okozva. De Te nem tartozol abba a csoportba.

2014. ápr. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Francokat vagy dagadt, ki az a "mindenki", anorexiások klubjába jársz?

Ha 10 kiló lemenne csak a combodról, lábra se tudnál többé állni. De sehonnan nem kell 10 kilót leadnod, még kettőt se.

Semennyit nem kell fogynod, se paráznod. Az erős görcs inkább az alakulóban levő hormonháztartásoddal függ össze, sportolástól nem erősödik. Sajnos van, akinek ilyen rohadt fájdalmas, cink-kúráról én is hallottam, próbáltam is, nekem nem vált be, az erősebb fájdalomcsillapító igen.

2014. ápr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Pfuu ha te kövér vagy akkor én.,. :-P
2014. máj. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!