Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a pulzusszám dolog mennyire...

Ez a pulzusszám dolog mennyire mérvadó fogyásnál?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam, hogy nem annyira fontos stb. kölcsönkaptam egy pulzusmérőt és kb 1 órán keresztül 170-190 volt a pulzusszámom. Ez fogyáshoz mennyire ideális? Azt olvastam, hogy ez már kondijavító tartomány.

20 éves vagyok, 170 cm és 85 kg.


2014. ápr. 24. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Kis humorral leírom hogy van ez :)


Amikor valaki nagyon torkos, és a megszokott gabonás, cukros, tejes ételeit megkapja, azokból jól belakik közben felmegy a pulzusa. Nyilván nem fogy, ha megeszik fél kiló kenyeret..


Ellenben amikor salátát, tojást, husikát falatozik az ember akkor 'zsírégető' tartományban marad. Igazából azért, mert nem eszik cukrot és keményítőt, de ez a lényeg. Erre kellene rákérdezned :) Mit egyél.

2014. ápr. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az nagyon magas, jóval alacsonyabban kell tartani, kb. 150 környékén. Ha ez gyors sétával megy eleinte, akkor úgy.

Ezt, és az alatta levő cikkeket olvasgasd át:

[link]


De fogyni nem feltétlenül fogsz így sem, ahhoz a táplálkozásodon kell változtatni.

2014. ápr. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat. Az étkezésem szerintem mostmár rendben van, már fogytam
2014. ápr. 25. 05:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Az majd kiderül.. amikor lefogysz, és megtartod a tömeged.
2014. ápr. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!