Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3. kérdés: 1, Van olyan, hogy...

3. kérdés: 1, Van olyan, hogy "erősebb csontozat" vagy csak kifogás? 2, A sztárdiéták nagyon hülyeségek? 3, Némi ázsiai étellel kapcsolatban.

Figyelt kérdés

1; Olvastam, hogy max. 1-2 kiló eltérés van a vékony csontozatúak és az átlagosok között.

Hány kiló eltérés van vékony-átlag-erősebbek között? 1-2 ahogy olvastam? Vagy csak ez is egy újabb mende-monda? Ugyan az a "recept" három kategórián belüli embereknek, vagy mindegyik csontozatra más-más?


2; Szintúgy olvastam, böngésztem a sztárdiétákat, míg végül kikötöttem egynél. A ciprus diétánál. Most bele merjek kezdeni, és higgyek a sajtónak vagy ez a sztárdiéta és a ciprus diéta hülyeség? Valaki próbálta-e már?


3; Anyukám ragaszkodott hozzá, hogy egy ázsiai étterembe ünnepeljük, meg a hetet. Én, meg rábólintottam, némi rászedés után. Melyik a leg"kíméletesebb" ázsiai étel amit diéta közben ott tudok enni? A wokban sült zöldségeken gondolkodom, de a kínai tésztás levest nagyon megkívántam. Tudom, hogy "fúj" tészta, így nem vagyok biztos a dologban. De, úgy tudom, hogy a kínai tészta rizs tésza vagy valami speciális ami kalória szegényebb... Ezek vagy ezeken kívüli megoldások kalóriatartalmát hol tudom megnézni? Pld: 1 db sushi hány kcal? Mit ajánlotok? Sushi, leves, wokban sült zöldség, csirkemell csíkok, sült banán stb...


UI: Bocsánat a sok-sok kérdés ért...



#étel #diéta #étterem #fogyókúra #fogyás #csontozat #sztárdiéták #vékony csontozat
2014. ápr. 26. 10:16
 1/4 Andizsuzsi ***** válasza:

1. Van olyan, hogy valaki vastagabb, más vékonyabb csontozatú. Hogy az azonos magasság mellett súlyban mekkora különbséget jelent nem tudom, de nem is lényeges, mert azt, hogy mennyire vagy elhízott, a tested zsírtartalma fémjelzi, annak pedig semmi köze a csontozatodhoz.


2. Nem tudom, hogy mi az a ciprusdiéta. Ha esetleg citrusra gondoltál, azt felejtsd el. "Fontos!

Csak egy hétig tarthatod ezt a fajta diétát, utána pihentetned kell a szervezetet legalább egy hétig!"

Itt bukik az egész. Olyan diétába, ami még a hirdetői szerint is veszélyes, soha ne fogj. Keress olyan életmódot, amit hosszú távon, lehetőség szerint életed végéig követni tudsz.


3. Szerintem egy alkalommal bármit ehetsz, ezen nem fog múlni a még el sem kezdett diétád sikere. Ha lehet, válassz zöldségeket, húst.

2014. ápr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. a csont nem zsír.


2. nincsenek sztárdiéták. Mi az a ciprus diéta? Az embernek természetes táplálkozása van, ne térj el ettől ha nem muszáj.


3. Az étteremben tudod megkérdezni mi van az adott ételben. Törekedj húsra, halakra, zöldségekre.

2014. ápr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Első kérdés: Igen is van különbség csontozat és csontozat között. Elég megnézni az emberek fogát, valaki naponta 3x mos fogat, nem a leggagyibb fogkrémmel mégis sárgás a foga. Más pedig 1x mos fogat, a legolcsóbbal és gagyibbal ( nem, nem mindig az olcsó a gagyi), s mégis fehér a foga. Mert más a csontozata, plusz az se mindegy, hogy milyen széles a válla valakinek, rögtön más a súlya, mint egy kis vállúnak.


[link]

Ide beírod, h sült banán, sushi és kiadja, hogy hány kcal.

Amúgy néha lehet csaló napot tartani minden diétában, testépítők is szoktak, persze nem a nagy verseny előtt, amikor ezerrel kell edzeni :) S nem azt jelent,h be kell vinni 3000 kcalt, szemétből vagy csak tésztából

2014. ápr. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A csontozat mérete eltérő de a gyakran emlegetett "nehéz csontozat" nem létezik.

2-3 centivel vastagabb vagy nehezebb csontok mar ritkák.


A sztardi3ták baromságok,semmi közük a sztárokhoz!

Cameron Diaz,Megan Fox,Scarlett Johansson és a többiek kőkemény edzésekre jarnak és profi étrendjük van.

A sztardiéták a búvarlapok kitaláció a nagyobb eladás3rt.

2014. ápr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!