Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem indult be a fogyás?

Kávétejjel12345 kérdése:

Miért nem indult be a fogyás?

Figyelt kérdés

Több, mint egy hónapja kezdtem el fogyókúrázni megint, mert eléggé hajlamos vagyok a hízásra. 158 cm és 58 kg vagyok jelenleg.

Felírom mindennap , hogy miket eszem és mindennap kivéve vasárnapot rendszeresen mozgok , bicikli, rubint réka, és futás.

Általában sok gyümölcsöt és zöldésget viszek be , sajnos néha bűnözök is, pl zsíros kenyér hagymával vagy lángos.

Figyelek a folyadék bevitelre is.

A körülöttem lévők is azt mondják , hogy nem fogytam semmit.

Az a baj, hogy kitartóan edzek mégsincs eredmény. Ez elkeserít, mivel sok olyan ember vesz körül, akik bármit esznek, semmit sem mozognak , mégis szép vékonyak.


köszönöm előre is a véleményeket, válaszokat !


21/L



2014. ápr. 29. 07:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Azt étkezésedet kifejthetnéd bővebben...

Alapból gyümölcs/zöldség mellett mit eszel még? Reggelore, ebédre vacsorára....

És milyen gyakran eszel ilyen kalóriabombákat, mint a lángos? Mert ez nagyon nem fogyós....

Az én szervezetem például olyan, hogy a sok mozgás mellett is nagyon oda kell figyelnem, hog mit eszem, különben nem fogyok,

2014. ápr. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Jelentkezz a kalóriabázis.hu.-ra, ott ki tudod számolni, hogy mennyi kalóriát fogyasztasz (mert az, hoyg felírsz mindent, még nem jeletni azt, hogy nincs benne túl sok kcal).



De az is lehetséges, hogy túl kevés, amit beviszel, és raktároz a szervezeted, vagy nem megfelelö az összetétele a kajának.

2014. ápr. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Mindenkinek más a genetikája.Valaki mindent összeehet,mégse hízik.Te nem ide tartozol.A sok gyümölcs nem diétás.A csaló kajálásokat hagyd abba!
2014. ápr. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

1. Mert kitartóan edzel de értelmetlen edzést.


2. Mert gluténérzékeny vagy (akár látens módon) és becsúszik a kenyér. Ilyen feltételek mellett pedig nem mindenki tud fogyni, hiába a zöldségevés, ha mondjuk hetente megvan a glutén adag, az sokaknak eléggé rendesen be tud tenni.

2014. ápr. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

A gluténérzekenység teljesen más, annak durva tünetei vannak, nem valószínű, hogy ez fennáll. Maximum a lisztérzékenység állhatna fent, de fogyási nehézségeket az sem okoz.

Az ételek minőségével ( és mennyiségével )lesz a gond.

2014. ápr. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Gluténérzékenység, lisztérzékenység, ugyan az az anyag okozza a problémát.


Dehogynem okoz ilyen problémákat is, csak ezt hivatalosan senki sem mondja ki. Hát én igen, miért ne tenném?

2014. ápr. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Dehogynem okoz ilyen problémákat is, csak ezt hivatalosan senki sem mondja ki. Hát én igen, miért ne tenném?"


Mert nem értesz hozzá, nem vagy szakember.


Ezzel az erövel én is mondhatnám például, hogy téged a pszichiátián kezelnek skizofréniaval! Indok: ezt senki sem mondja ki. Hát én igen, miért ne tenném?

2014. ápr. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Kimondhatod, nincs jelentősége.


A gluténérzékenységnek viszont van jelentősége, mert amíg nem fogják fel az emberek, hogy érzékenyek egy fehérjére, azt minden nap megeszik, addig sosem lesz egészséges egy lakosság. Én arra szavazok, hogy igenis kerüljön a gluténérzékenység más megvilágításba, legalább a már bizonyított tények kerüljenek be a köztudatba, ezt mindenki megérdemli.


De miért is ne lennék én szakember?

2014. ápr. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Fogyatekos vagy Minimoris
2014. ápr. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Ez is egy állítás, ami nem bír most relevanciával.


Viszont a lakosság nagy része meg krónikusan beteg, és .. észrevételeim szerint ez zavarja őket. Tehát az én témám fontosabb, mert milliókat érint.

2014. ápr. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!