Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha pl megeszek egy sütit ami...

Ha pl megeszek egy sütit ami 300kcal és utána lebiciklizek 300kcalt akkor az nem hízlal? Olyan mint ha semmit se ettem volna?

Figyelt kérdés
2014. máj. 14. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Ha a süti tipikus cukros süti, akkor megnöveli az étvágyadat, mivel a leeső vércukorszint miatt újra éhes leszel; illetve hozzászoksz a cukorhoz, így több kell belőle, hogy édesnek érezz valamit.
2014. máj. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%

Szerinted a legsz.arabb kaják hatását ennyire könnyű ellensúlyozni? Ez önámítás, vágy vagy igazi kérdés?


Mert az igazi válasz az, hogy nem olyan, hiszen egy kifejezetten rossz hatású (de nem akut módon mérgező) anyagot eszel süti néven, ezt nem lehet semmissé tenni. Egyszerűen csak idő kell hozzá hogy betegségeket, elhízást okozzon az ilyen étel.

2014. máj. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jaj, mértékkel hadd egye már szegény. Az élet nem fenékig tejfel, hanem sajt is. Akkor legalább nézzen a süti morzsák mélyére néha-néha.
2014. máj. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ettől függetlenül nem tudod semmissé tenni. :) Bármit, amit teszel, mondasz, csinálsz, nem tudsz úgy tenni, mintha semmi sem történt volna.

Reggel még megint másképp látod a világot, mint este. Mert mondjuk a két időszak között történt vmi nagyon nagyon meghatározó. :) Nem akarok elkanyarodni, legyen ez a Te sütikéd példának.


Csücsül a pocidban, és a csúnya kis rózsaszín bélbabák nem annyira örülnek neki. :(

2014. máj. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat bár akkor most nemtudom hogy mivan mert a fele arról szólt hogy a mindennapi donteseimnek kovetkezmenyei vannak:( en csak egy sutit ettem es utana 10kmt bicikliztem es csak ugy kerdeztem hogy ez nagy hiba-e:D
2014. máj. 15. 17:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocs, kissé elragadtattam magam a bölcselkedésemmel. :D
2014. máj. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mit jelent a nagy hiba?

Van kisebb es van nagyobb hiba is. Egy sutieves a legtobb embernek nem veszes dolog, csak a sok kis sutieves az.

2014. máj. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Na jó. Ne hagyd, hogy a sok radikális étrend-császár telebeszélje a fejed mindennel.

Nem, nem lesz semmi bajod attól a sütitől. Ha alapvetően normálisan étkezel, akkor simán belefér olykor az ilyesmi. Azért kíváncsi lennék, hogy akik a nap 24 órájában attól rettegnek, hogy elhíznak egy kis plusz szénhidráttól, azok láttak-e már vajon fizikai munkást, vagy parasztembert? Mert általában az ilyen személyek két pofára tömik a szénhidrátot, meg a zsírt, de többnyire egy deka zsír nincs rajtuk.

2014. máj. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
(és nem, nem azokról beszélek, akik támasztják a lapátot)
2014. máj. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Milyen ember retteg?


Megjegyezném, hogy egy egészséges gondolkodású ember voltaképp semmitől sem fél vagy retteg.


Ebben a világban nem sok olyan dolog van amitől félni kellene, a legtöbb amit elveszíthetünk az az életünk, de erről egy helyes világszemlélettel rendelkező ember tudja, hogy nem igazi veszteség, nem végleges dolog.


A fájdalomtól, sérülésekkel és betegségekkel járó fájdalomtól és testi kínoktól tarthatunk még, ezt is meg kell tanulni feldolgozni és elengedni + egészségesen élni, lehetőleg óvni a testünket.


Emberek elvesztésétől is tudunk félni, de egészséges ember mondjuk buddhizmust tanul, és megtanulja hogy ne kötődjön túlzottan: aki elmegy, azt el kell engedni (akár meghal, akár szimplán elhagy minket).


Elhízástól meg senki sem fél, az egy pszichés probléma, ha valakinek ilyen félelmei vannak. Ugyan úgy tudatos kezelésre szorul, életmódváltásra akinek ilyen problémái vannak. Aztán hogy kezeli-e magát az már más kérdés :)


De szerintem itt egy válaszoló sem fél némi hízástól.

2014. máj. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!