Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha le akarok fogyni milyen...

Ha le akarok fogyni milyen dokozonkent egyek?

Figyelt kérdés
azt hallottam hogy ha beosztom az segit a fogyasban.meg annyit hogy milyen kenyeret/kiflit egyek? feheret? barnat? grahamot? melyik a legjobb?

2014. máj. 16. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:

A legjobb szerintem a magkenyér és a semmi között lehet, de az ízlés is sokat számíthat.

Szerintem nincs ideális időköz, kinek többször jó, kinek kevésszer. Azon is múlik, mit eszik az ember, de főleg, hogy mennyivel lakik jól mondjuk az első étkezésekor, mert ha én 700 kalória alatt nem tudok reggelizni, mert éhesebb vagyok, mint az elején, de utána sokáig nem éhezek meg, akkor adja magát a kevés evés, több szempontból is.

2014. máj. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
Fogyni szeretnél? Akkor semmilyen kenyeret, kiflit ne egyél!
2014. máj. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
min 4 étkezés de lehet 8 is arányosan elosztva. hát egyik kenyér se kifli se jó de ha választani kell akkor graham az igazából teljeskiörlésü csak nagyobb szemcsefinomságú de általában a boltiak csak 40% ban tartalmazzák vagy változó esetleg megnézheted a boltban ha van rajta cimke
2014. máj. 17. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!