Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egy férfi felszed pár...

Ha egy férfi felszed pár kilót, és ugye mellre is rakódik, azt a pluszt hogy lehet eltávolítani? Nem zsírleszívás érdekel, annyira azért nem durva. Valami edzés van erre?

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Helyi zsírégetés nem létezik, a szervezet egységesen használja fel a zsírraktárokat a test minden pontjáról.
2009. dec. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
inkább használj melltartót bébi! csók
2009. dec. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fuss,fuss és fuss!!! Attól lemegy.
2009. dec. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
fekvőtámasz nagyon jó mellizomra de az előző már megmondta miért nem jó...ha fogysz akkor onnan is fogsz ahonnan szeretnéd
2009. dec. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
fuss, forest, fuss!!
2009. dec. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is így tudtam sajnos.Tudom hogy formázni lehet bármelyik testrészt,de a zsírégetést nem válogatja meg helyileg az ember...na marad akkor az egyenletes fogyás:)
2009. dec. 30. 00:58
 7/8 A kérdező kommentje:
Te meg a melltartós beszólással...ott még nem tart a helyzet,de amint látom te lebébizel...homokos vagy?Mert a bunkóságod inkább férfira vall minthogy nőre,abból merem következtetni hogy pasi vagy.Én pasi te pasi...te baby-zel...szóval homok ragadt rád? :D
2009. dec. 30. 01:00
 8/8 anonim ***** válasza:
sikerült lefogyni?:)
2011. júl. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!