Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Tornázzak?...

Mit csináljak? Tornázzak? Pihenjek? Vagy holnap ne egyek semmit?

Figyelt kérdés
SEGÍTSÉG! Ma nagy ebédet tartottunk a családdal gyereknap alkalmából és a szokásos 1200 kcal helyett 2000 kcalt ettem . Hányingerem is van, fáj a fejem, de legroszabb a kcal:s

2014. máj. 25. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ülj le és mond el százszor: nem vagyok idióta!

Utána jöjj rá, hogy semmi bajod nem lesz, és eszedbe ne jusson holnap nem enni.

2014. máj. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Hánytasd meg magad. Vagy ha nem sikerül holnap koplalj.


Remélem érted mit akarok mondani

2014. máj. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Semmi nem lesz. Nem egy nap alatt dőlnek el a dolgok. Túlaggódod.:)
2014. máj. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%

Én azt mondom ez megér egy öngyilkossági kísérletet.


De előtte feltétlenül stresszelj és idegeskedj egy kicsit jó sokat, aztán megnyugvásképpen nassolj el egy kis müzlit tejjel. Így nem járhatsz rosszul.


Vagy egyél normálisan, normális kaját normális mennyiségben kényszeres számolgatás nélkül, de mivel normális emberből nem kell sok mert nem divatos, ezért én az első verziót javaslom.

2014. máj. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Holnapra sajnos hízol...
2014. máj. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
52%
Jaj már megint egy ember aki csak arra vágy hogy azt mondják neki, hogy hú de nagyon kemény vagy, hogy ennyire betartod a diétát...önbizalomhiányos gyökér... vagy csak szimplán nagypofájú... de... akár lehet buta is. :D
2014. máj. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem, ez nem a nagypofájú kategóriás kérdés :D Ez inkább a magazinokból ellesett diéták utóhatása..
2014. máj. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!