Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Még 2 hetem van és befejeződne...

Még 2 hetem van és befejeződnek a vizsgáim. Ilyenkor már nem tartom a diétát, mert ideges vagyok a tanulás miatt, ha éhes vagyok, még idegesebb. Mit egyek ami laktat é nem is hizlal annyira?

Figyelt kérdés
2014. máj. 26. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
70%
Én ilyenkor (ha jól akarok lakni és minimalizálni a napi kalóriabevitelemet) olajos magot, tojást és zöldséget szoktam enni. Nem tudom, Neked mi válik be. Persze húst is ehetsz. Persze ha mást kívánsz meg, normális kereteken belül nem kell megfosztanod magad tőle, most a vizsgák a legfontosabbak. De ebből a szempontból is jó, ha egészségesen étkezel. Ha életmódot váltottál volna, most nem lenne mit abbahagyni, ezt nem kioktatásként mondom, csak tényszerűen.
2014. máj. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hú, ugyanez a bajom!

Iszonyatosan tanulok a vizsgákra, és én sajnos mindig ilyenkor szoktam meghízni. Állandóan éhes vagyok, nem bírom ki. Máskor sosincs ilyen gondom, csak vizsgáknál. Napi 8-9 óra tanulás ezt teszi velem. :(

2014. máj. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!