Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van egy hónapom, hogy formába...

Van egy hónapom, hogy formába hozzam magam, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Hali alig van egy hónap a gólyatáborig és addigra le szeretnék adni 1-2 kilót. Mit javasoltok mit csináljak mit sportoljak milyen diétát próbáljak ki? A narancsbőr ellen tudtok-e valamit? Egyébként 165cm és 54kg vagyok.Félreértés ne essék nem szeretnék drasztikusan lefogyni tudom hogy nem vagyok kövér csak szeretném eltűntetni magamról a narancsbőrt és a felesleges zsírrétegeket. Előre is köszönöm a válaszaitokat.

2014. máj. 28. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:

semmi nasi, napi ötször kis adagok (zöldség és natúr hús, ha nagyon édesszájú vagy akkor esetleg gyümölcs)

tornázz napi fél órát, youtubeon keress videókat, hogyha angolukl tudsz, akkor kb ezermillió féle van:DD

egyébként én ezt a kalendárt csinálom: [link]

ha nem tudsz angolul akkor fitenss-dvd, vagy ugyanúgy keress félórás edzéseket youtube-on.

ÉS NE CSALJ!

2014. máj. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aerob edzés + diéta. Heti 4-5x gyors tempójú gyaloglás 1órán keresztül. Lihegsz de tudsz beszélni. OLvasd el a sárga Kapszulát
2014. máj. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Semmiképp ne egyél csokit, chipset, és ilyen egészségtelen dolgokat. Ne úgy akarj fogyni hogy nem eszel semmit azt nem szabad. Egyél nyugodtan, mert ez nem attól függ, hogy 1 nap hányszor eszel hanem az hogy mit. Ha megkívánsz egy kis csokit egysél helyette gyümölcsöt... Ez beválik. Ja és nézd meg a dolgokat amiket eszek hogy mennyi kalória van benne! :) Egyél gyümölcsöt, zöldséget ne ilyen pacalpörköltet meg ilyesmit. De hidd el nem vagy kövér:)

Sok sikert! :)

2014. máj. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És ez most jutott eszedbe,hülyepitsa?Micsoda szánalmas személyisége lehet az ilyen ösztönlényeknek(megjegyzem tele van velük így május környékén a terem), hogy egész évben szarnak a testükre de életük megkerülhetetlen fontosságú dolgának tartják a magamutogatást nyáron.Ez sokat elárul a céljaidról is.A kérdésedre válaszolva:Kudarcra vagy ítélve.
2014. máj. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is szeretlek! :) Egyébként tavasztól kezdve járok futni, csak nem minden nap sikerül mert ált. rossz az idő, és/vagy tanulni kell, azóta már fogytam 3kg-ot csak most úgy érzem egy kicsit bele kell húzzak. De örülök hogy őszinte vagy :*
2014. máj. 31. 12:59
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a többiek válaszait a Sárga kapszula nagyon jó könyv, a nasi mentes napokat pedig próbálom betartani, remélem lesz eredménye :)
2014. máj. 31. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!