Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vajon a nyár alatt mennyit...

Zoliba'csi kérdése:

Vajon a nyár alatt mennyit fogyhatok le? (többi lenn)

Figyelt kérdés
17/f vagyok 193cm magas és 135 kg. Már amióta az eszemet tudom mindenhol én voltam a legnagyobb,legmagasabb legyen ez óvoda, iskola (abban a korcsoportban) stb. (55cm-el születtem és 4.5kg-osan) Sokszor iszok üdítőket,és enni is szeretek, de most komolyan elhatároztam magam és szerintetek a cukros dolgok megvonásával(persze, enni se fogok annyit) mennyit adhatok le kb 2.5 hónap alatt?

2014. jún. 8. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Semennyit
2014. jún. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Relatíve sokat :) De egy adott időn belül fogyni valamennyit butaság. Járj el futni esténként, vagy szoktasd rá magad, hogy biciklivel jársz suliba. Egyébként sokan elképzelni sem tudják, hogy mennyire egyszerű megoldás, ha rászoktatjuk magunkat a mozgásra. Néha kicsit küzdenünk kell a lustasággal, de küzdelem nélkül nincs győzelem :)

Nem mellesleg egyáltalán ne igyál cukros üdítőket, és bármennyit ehetsz, ha egészséges kajáról van szó, főleg, ha mellette mozogsz.

2014. jún. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A komoly elhatározás mellett, valami rendszert is találj ki, mindenkinek más válik be, de pl. cukros dolgok leépítése jó kiindulópont. Valamennyi testmozgás hozzá és hajrá. Arra is figyelj hogy ne ess át a ló másik oldalára, ha túl keveset eszel nem fogod bírni és feladod, illetve a szervezeted tartalékolni kezd, amitől ugyan még fogyhatsz, de utána hamar visszajön. Általában max heti 1kg fogyást szoktak egészségesnek emlegetni, persze az elején ez lehet több, mert először sok víz is kiürül a szénhidráttal, stb. Tehát a kérdésre válaszolva, egészségesen kb. 10 kilótól szabadulhatsz meg. Szerintem figyelj rá, és inkább lassan mint gyorsan. Ha mindig te voltál a legnagyobb, legmagasabb stb. akkor bizonyos értelemben a génjeiddel is fel kell venned a harcot, ami méginkább azt mutatja hogy lassan kéne nekiállni.

Mindenesetre hajrá, sok sikert!

2014. jún. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tervbe van hogy mozgok naponta min. fél órát. (vagy többet)
2014. jún. 9. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!