Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség, milyen módszerrel...

Segítség, milyen módszerrel tudnék fogyni, ha ezek nem váltak be?

Figyelt kérdés

167 cm vagyok és 65 kiló. 63-ról indultam,pedig mozgok!

Elkezdtem szoba biciklizni,amitől csak vastagabb lett a combom. Már 2 hónapja futok,de maradt vastag a combom,kemény is.Viszont a melleimből fogytam,így abba hagytam a futást.

Szerintetek az aerobik segíthet,illetve ha külön lábra és hasra dolgozom?

Tudom,helyi zsírégetés nincs,de nem akarom a melleimet elveszíteni,márpedig a futás nem tett nekik jót.

Mit tanácsoltok?

Természetesen figyelek az étkezésre is,így nem értem mit csinálok rosszul.

Kérlek Titeket,segítsetek!



2014. júl. 6. 14:35
 1/10 anonim ***** válasza:

A figyelsz az étkezésedre mit takar?

Az meg hogy a melledből fogysz, fogyni fogsz onnan, bármit sportolsz. Úgy néz ki, neked így van.

2014. júl. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

HA kenyeret eszek,csak teljeskiőrlésűt,sok zöldséget és gyümölcsöt fogyasztok. Sertés húst egyáltalán nem,helyette halat és csirkét.

Heti 1 csalós napot tartok,de akkor sem tömöm édességekkel tele magam. Azért iktattam be,mert azt sem vonhatom ki 100%osan,illetve havi 1x tartok egy méregtelenítő napot.

2014. júl. 6. 14:52
 3/10 anonim ***** válasza:
De miből mennyit???? Írd le egy napi étkezésedet, akkor tudok segíteni.
2014. júl. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Reggeli:

Tejeskávé édesítővel persze. Enni soha nem tudok akkor.


Ebéd:

Ami aktuális.

Leves + kevés adag mondjuk lecsó vagy főzelék.

Tészta félék nem igen vannak.


Uzsi:

Gyümölcs. Alma vagy cseresznye.


Vacsi:

Saláta, vagy nagy ritkán szendvics.

(7 körül)


Emelett napi 45 perc mozgás.


Mi a fenét rontok el..?:(

2014. júl. 6. 15:05
 5/10 anonim válasza:

Ahogy írod, én azt mondanám, mindent jól csinálsz, de persze nem vagyok szakértő.

Az a 2 kg "hízás" 100% hogy izom! Vastagabb lett a lábad, mert edzetted a zsír alatt az izmot, ami növekedett (ezért is kemény)

A futás pedig zsírégető, de mivel a melled is zsírból van, fogyni fogsz onnan is! ezt nem lehet elkerülni!

Ha így folytatod, és nem hagyod abba futást, fogyni fogsz!

De persze ez csak az én véleményem, még egyszer mondom, nem vagyok szakértő.

Majd valaki lehet megmondja a tutit.

2014. júl. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Okés, nagyon szépen köszönöm! :)

Remélem előbb vagy utóbb beindul a fogyás. A gatyáimon érzem,hogy feszül a combomnál,ami eddig nem volt.

Gondolom ez is az izom számlájára írható, mert tényleg kemények lettek és úgymond nem "plöttyettek" :)

2014. júl. 6. 17:50
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez inkább koplalás...
2014. júl. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy mitől vastagodhat a combod és lett több a súlyod, bár mint írták, lehet hogy izmosodott és ez a vastagságát és tömegét is növelte.


A melledből fogsz fogyni, azt is leírták, hogy miért.


Én az étrendedben hiányolom a fehérjéket. Tehát konkrétan sehol sem írtál fehérjetartalmú ételt. Ezt sovány húsból (csirkemell, pulykamell, hal) kellene bevinni, esetleg este zsírszegény túró. Fontos lenne a reggeli is, és szerintem jobb lenne több kisebb részre elosztani a kaját (nekem ez diétától vagy sporttól függetlenül jobban bevált). A gyümölccsel is vigyázni kell, mert kevés az belefér, de a gyümölcsökben gyakorlatilag víz és gyümölcscukor van, tehát a sok sem tesz jót.

2014. júl. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

és ezek tudatában Ti mit javasoltok,mit csináljak?

Folytassam a futást, vagy mi lenne jó még?

2014. júl. 6. 18:46
 10/10 anonim válasza:
LOVAGOLJ A pasid farkán rendszeresen,folyamatosan 30 percet. Tuti fogyni fogsz combról,fenékről,hasról.
2014. júl. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!