Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez jó lesz vacsira? Meg úgy...

Ez jó lesz vacsira? Meg úgy az egész nap?

Figyelt kérdés

Készülök enni 3 főtt tojást kb. 8-10 deka füstölt lazaccal. Eléggé eltelít, de ugye ez nem kevés?


Reggelire ettem kb. 40-50g gluténmentes biomüzlit mandulatejjel, meg egy kávét stéviával (minden nap ezt eszem)

Délelőtt ettem 20 deka málnát.

Ebédre megegettem egy kisebb grillcsirke felét mixsalátával (nem tettem rá semmit, szeretem így magában a salátát)

Délután ettem kb. 40 g magot (kesudió, dió, mogyoró), 25 deka sárgadinnyét és kb. 20 deka cseresznyét.

Jó lesz így, a vacsival?

Köszi!


2014. júl. 6. 17:52
 1/7 anonim válasza:
Szerintem isteni! Bárcsak én is meg tudnám ezeket valósítani, mint te! Nekem ezek közül csak tojásom van itthon :) Sok sikert!
2014. júl. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát, én sem eszem minden nap lazacot, az tuti:)) . De "sajnos" nagyon szeretem, így inkább megveszem és máshol húzom össze a nadrágszíjat (remélem nemsokára konkrétan is össze kell húzni:) ).
2014. júl. 6. 18:42
 3/7 anonim válasza:
Hát azt a fél kiló gyümölcsturmixot igazán kihagyhatnád, mert így fogyni biztosan nem fogsz.
2014. júl. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem ettem turmixot, de eddig elég sokat fogytam.
2014. júl. 6. 19:13
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

25 dkg sárgadinnye - kb. 25 g cukor

20 dkg cseresznye - kb. 28 g cukor

Tehát délután megettél több mint 5 dkg cukrot fogyókúraképpen. Nem jó, diéta alatt csak mértékkel eszünk gyümölcsöt, akkor is a kevésbé édeseket, és inkább délelőtt, vagy edzés után. Ha a bioműzliben vannak aszalt gyümölcsök, akkor szintén nem túl diétás. A műzli tág fogalom, mindenféle lehet benne. Ha pl. zabpehely, és hasonlókból áll csak, akkor akár jó is lehet. Az olajos magokkal is óvatosan, 40 g az 200-250 kcal simán megvan.

A tojás lazaccal, csirke salátával rendben van. Jobb lenne a többi étkezésre is hasonlót enni, kora délutánig mehet mellé szénhidrát tartalmú köret is.

2014. júl. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ó. :) azt hittem ez a mértékkel. :))) akkor majd csökkentem, köszi szépen:)
2014. júl. 6. 20:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Jól mondják rengeteg a gyümölcs, reggelire bőven elég. A zöldségeket helyezd előtérbe.

Amúgy falnak megyek az ilyenkérdésektől, mert hiába ettél ma jól ha tegnap vagy holnap bezabálsz egy fél disznót... (általánoságban mondom nem célzás :D )

2014. júl. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!