Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 600 vagy 800 kalóriás diétával...

600 vagy 800 kalóriás diétával kapcsolatos pozitív véleményeket, eredményeket mondjatok kérlek? Akupunktúra nélkül is megy szerintetek a fogyás tőle?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
igen megy de tönkreteszi a szervezetedet ha most nem is veszed észre késsöbb 10-15-20év mulva majd eszedbe fog jutni :S jah és kitartás kell hozzá
2010. jan. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon gyorsan, sokat lehet fogyni tőle. Én a múlt nyáron így fogytam 3 hónap alatt 20 kg-ot. De!!!! Arra nagyon vigyáztam, hogy mindenféle táplálék, vitamin és minden, amire a szervezetnek szüksége van, bekerüljön az étrendembe. Sokat segített a Norbi update. Mindent ettem, és sok fér belőle ennyi kalóriába. Azóta az étrendemen annyit változtattam, hogy nem számolom már a kalóriákat, de édességet még mindig Norbi 1-est eszek (tehát így még nasi is belefér) és este 6 után nem eszek. Az első hónapokban visszajött 2 kg, azóta semmi.
2010. jan. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!